Sám jeden z producentů kultovního seriálu Simpsonovi, Matt Selman, nečekaně zveřejnil na svém Twitteru stěžejní chybu z 6. série, které si nevšimli ani ti nejvěrnější fanoušci veselé žluté rodinky.

Nikoho asi nepřekvapí, že v seriálu, který na televizních obrazovkách baví diváky už neuvěřitelných 28 let, se občas nějaká ta chybička objevila. Když ale producent Matt Selman na Twitteru upozornil na omyl, který narušuje časovou osu celých Simpsonových, vzbudil příspěvkem ohromnou vlnu zájmu. Na tweet zareagovala i herečka Yaerdley Smithová, která propůjčuje hlas Líze. „Fíha,“ zněla její odpověď. Dále se vyjádřil Mattův kolega Al Jean, který napsal: „Doufám, že jsi teď šťastný, protože jsme kvůli tobě museli vyhodit 17 lidí!“ Na omyl se můžete podívat ve 13. dílu 6. série s názvem „A s Maggie jsou tři“. Marge Homerovi zrovna oznamuje, že je těhotná právě s Maggie, ale tu už můžeme vidět na obrázku, který visí na zdi za dvojicí. To smysl opravdu nedává.

FOTO: 10 chyb v nesmrtelném seriálu Simpsonovi

10 chyb v nesmrtelném seriálu Simpsonovi - A tady to můžete vidět na vlastní oči. Obrázek nenarozené Maggie se houpe na zdi přímo za Homerem a Marge!10 chyb v nesmrtelném seriálu Simpsonovi - The-Simpsons-house10 chyb v nesmrtelném seriálu Simpsonovi - Simpsons_02_10_P210 chyb v nesmrtelném seriálu Simpsonovi - Homer-Milhouse10 chyb v nesmrtelném seriálu Simpsonovi - 73692-1532336916
Další fotky
10 chyb v nesmrtelném seriálu Simpsonovi - candy-bunny-moe-simpsons10 chyb v nesmrtelném seriálu Simpsonovi - Simpsons_03_12_P4_640x360_28929798794710 chyb v nesmrtelném seriálu Simpsonovi - Chief-Wiggum10 chyb v nesmrtelném seriálu Simpsonovi - SmithersORiginalColor10 chyb v nesmrtelném seriálu Simpsonovi - HomerScreamDrivewayS1

Nejedná se o první chybu, která oslabuje časovou kontinuitu seriálu, jistě jste si všimli, že postavy nestárnou a některé narozeniny se oslavovaly už několikrát. Jedná se však o první chybu, které si ani ti nejvěrnější fanoušci nevšimli. Což je vcelku pozoruhodné vzhledem k faktu, že existují lidé, kteří zkoumají snímek za snímkem v každé z mnoha odvysílaných epizod.

V naší fotogalerii se podívejte i na další přešlapy, kterých se autoři legendárního seriálu dopustili.

Michal Švehla

Jak se TO dříve dělávalo. Historický exkurz sexualními praktikami našich předků

 

 

Komentáře