Všechno špatné jednou končí. O tom nás přesvědčily i krajské volby, které nám pomohly vyhnat ze Středočeského kraje dnes už bývalou hejtmanku Jaroslavu Pokornou Jermanovou z hnutí ANO. Ta sice dostala 19 % hlasů, jenže opoziční hnutí jí vyšachují ze hry. Když dnes ráno vyklízela svůj hejtmanský kancl a odcházela směrem na úřad práce, zařvala prý na celý úřad: „JÁ SE VRÁTÍM!“ po vzoru Arnolda Scharzeneggera ve filmu Terminátor.

Jermanová se vrátí!

Minulý víkend byl pro hnutí ANO velmi náročný. Všichni její koaliční partneři, tedy ČSSD a KSČM, přišly o spoustu mandátů. Hnutí ANO totiž dokázalo vysát komunisty i socany na svou stranu, takže zbylo samotné v hejnu zákeřných Fialů a Kalousků, kteří se na rozdíl od Babiše dokáží spojit, když jim teče do bot. S Babišem bohužel skoro nikdo do koalice jít nechce, takže to celé dopadlo, jak to dopadlo. Pak je tu ještě jedna specifická kategorie, a tou je Středočeský kraj, kterému vládla hejtmanka Jermanová. Ta se celé svoje období chovala jako papaláš, který si dělal vše, co se mu zlíbí. Její manžel bez problémů jezdil do práce služebním automobilem Středočeského kraje a svým externím poradcům vyplácela až 75 tisíc korun za poloviční úvazky za práce typu „analýza vánočních trhů“. Vrcholem Jermanové bylo, když v nouzovém stavu podala trestní oznámení na záchranářku, která si otevřeným dopisem stěžovala na nedostatek ochranných pomůcek. A pak ještě jako bonus lhala.

Andrej Babiš je první člověk na světě, který je imunní vůči COVID-19

Toto chování se Jermanové vymstilo, a tak jí to občané v krajských volbách spočítali. Ve volbách to projela na plné čáře, i když se snažila na poslední chvíli „uplatit“ voliče svým podlézavým chováním na sociálních sítích. Nyní je ve fázi vyklízení kanceláře, protože na její místo nastupuje volební číslo 1 z hnutí STAN Petra Pecková.

Při vyklízení kanceláře a odchodu směrem na úřad práce prý nahlas na celý úřad zavolala: „Já se vrátím!!!!“ Naštěstí na ní nikdo trestní oznámení nepodal, ale mohl by.

A tak se zrodil Jerminátor, který nyní bude z opozice číhat na to, až Pecková z hnutí Stan udělá chybu. Nyní bude číhat pravděpodobně z úřadu práce nebo z mateřské a doufat, až nastane její chvíle. Opět připomínáme všem nedočítavým lidem, že se jedná o humor.

Ferrari Lakatoš

Komentáře