Gaggenau se za téměř 340 let své historie stala exkluzivní značkou na trhu domácích spotřebičů. Nabízí mj. i chladničku, která se sama otvírá.

Možnosti technologie Home Connect se neustále rozšiřují. Nově je možné vybrané modely jednodveřových chladniček, mrazniček a kombinovaných chladniček s mrazničkami Gaggenau Vario 200 otevírat i hlasovými povely. Pokud tedy máte zrovna plné ruce, stačí říct a lednička se otevře. Kromě pohodlného otevírání je velkou výhodou také možnost dokonalé integrace spotřebiče do moderního designu kuchyně bez jakýchkoli úchytů. Dveře je možné otevřít hlasovým povelem nebo mírným zatlačením. Na něco podobného už jsme si zvykli u aut, kde v zimě také oceníte, že se kufr otevře gestem nebo stiskem tlačítka. Teď můžeme být pánem situace i ve vlastní kuchyni, z níž se v posledních letech taktéž stává technologické centrum, ve snaze učinit vaření příjemnějším a zajímavějším.

Exkluzivní spotřebiče Gaggenau disponují kromě špičkových technologií také velkým užitným objemem, téměř neviditelnými skleněnými policemi a bezkonkurenčním systémem pro uchování čerstvosti: integrovanou chladicí zásuvkou s teplotou okolo 0 °C nebo možností nastavení vlhkosti v horní zásuvce pomocí ovládacího knoflíku v bronzovém vzhledu. Světle bronzové detaily minimalistického interiéru chladničky v kombinaci s příjemným LED osvětlením a držáky lahví z javorového dřeva skrz design exkluzivitu výrobku jen podtrhují.

Historie německé značky Gaggenau začala roku 1683, kdy Ludwig Wilhelm von Baden zřídil ve městě Gaggenau ve Schwarzwaldu první kovodělnou výrobu. Počátek nové éry přinesl značce Gaggenau v roce 1956 Georg von Blanquet, který se pyšnil vášní pro vaření a začal zde realizovat svoji vizi – na míru navržené kuchyně vybavené důmyslnými, ale jednoduše obsluhovatelnými spotřebiči. Učinil tak první krok k tomu, aby se Gaggenau stala vedoucí značkou na trhu domácích spotřebičů. Žádná jiná značka neměla nikdy tak významný a trvalý vliv na domácí kuchyně. Za celou svoji historii stála značka u zrodu řady revolučních produktů a objevů, které pomáhaly měnit kuchyňské spotřebiče až do dnešní podoby. Jako první uvedla na trh vestavnou pečicí troubu, sklokeramickou varnou desku nebo kombinovanou parní troubu pro domácí použití.

Vývoj spotřebičů probíhá v úzké spolupráci se špičkovými kuchaři a sommeliéry. Díky tomu Gaggenau umožňuje využívat profesionální funkce i v domácím prostředí. Se spotřebiči Gaggenau budete i doma vařit jako v luxusní restauraci.

Jistě vás už během čtení úvodu napadlo, že hlasem by bylo vhodné otvírat nejen chladničku, ale třeba i troubu, když k ní kráčíte s plným plechem nebo pekáčkem. Trouby Gaggenau série 400 milerády vyslyší každé vaše přání.

Více na: www.gaggenau.cz nebo na www.spotrebicegaggenau.cz

 

Komentáře