Gaggenau, luxusní značka profesionálních spotřebičů pro domácí použití, uvádí svou nejnovější inovaci: dokonale integrovanou indukční varnou desku, která představuje maximální svobodu, flexibilitu a špičkový design pro kulinářské nadšence.

Méně je často více. Proto se nová indukční varná deska omezuje jen na to nejdůležitější: světelný bod, čistý povrch pracovní desky a elegantní ovládací knoflík. Nic víc neuvidíte. Výsledkem je mimořádně diskrétní spotřebič, který poskytuje bezkonkurenční pohodlí a dokonalý estetický vzhled a proměňuje varnou plochu ve skutečné umělecké dílo.

Revoluční novinka Gaggenau integruje vysoce výkonný indukční modul přímo pod speciálně upravenou kuchyňskou desku Dekton. Tyto ultrakompaktní povrchy odolné proti skvrnám a poškrábání jsou k dispozici v šedesáti povrchových úpravách, provedeních a barvách, které perfektně doplní jakýkoli design moderní kuchyně. Charakteristické podsvícené černé nebo nerezové ovládací knoflíky Gaggenau lze libovolně umístit nenápadně na svislou část, na střed nebo je zarovnat s varnými zónami. Světelný bod značí střed varné zóny a nenápadně naznačuje, kam umístit nádobí, upozorňuje na zbytkové teplo a zmizí, jakmile se deska nepoužívá. Varný ostrůvek se tak promění ve všestranný prostor vhodný k přípravě pokrmů, servírování, stolování, práci i společenskému setkávání.

Pro efektivní vaření nabízí Gaggenau odnímatelné indukční podložky. Ty zmírňují případný hluk způsobený pohybem nádobí po kamenném povrchu a chrání pracovní desku, ale zajišťují také lepší vodivost indukčních modulů a zaručují optimální výkon vaření. Indukční moduly jsou k dispozici ve dvou rozměrech s průměrem 21 cm nebo 28 cm a nabízejí praktické funkce jako udržování tepla nebo Boost (rychlejší dosažení maximálního výkonu). Novinka je ideální pro otevřené prostory, obzvlášť v kombinaci se stropními odsavači par Gaggenau.

„Mizí hranice mezi přípravou jídla a bydlením. Novinka nabízí maximální svobodu při plánování kuchyně, což je pro designéry a projektanty revoluční koncept,“ říká Sven Baacke, vedoucí designu Gaggenau.

„Naše dlouhodobé úsilí o inovace často mění dynamiku vaření v domácnostech. Od prvních integrovaných spotřebičů umístěných do úrovně očí, přes integrované ventilace až po průkopnické vaření v páře pro domácí kuchyně – naše technologické pokroky vždy přinášely lidem skutečný užitek. Dnes představujeme novou indukční varnou desku, inovaci, která změní nejen způsob, jakým lidé vaří, ale také to, jak se rozhodnou komunikovat a setkávat se v moderní otevřené kuchyni,“ říká  Dr. Peter Goetz, generální ředitel Gaggenau.

Nové indukční varné desky Gaggenau jsou výsledkem neustálé snahy o nadčasový design, dokonalé řemeslné zpracování a inovace. Do proslulé kolekce luxusních spotřebičů přinášejí revoluci v kuchyni a uživatelům umožní objevovat kulinářské vášně bez jakýchkoli kompromisů.

Tuto novinku představí značka Gaggenau na letošním veletrhu v Miláně a na českém a slovenském trhu bude k dispozici od května 2024.

Přijďte se podívat

Domácí spotřebiče Gaggenau si můžete prohlédnout v showroomu Brand Experience Center na Praze 5. Aktuální informace o otevírací době a možnostech rezervace návštěvy či účasti na ukázkovém vaření najdete na www.brandexperiencecenter.cz

Gaggenau je výrobcem vysoce kvalitních domácích spotřebičů. Značka je uznávaná jako lídr v inovacích, pokud jde o design a technologie “Made in Germany”. Historie značky sahá až do roku 1683. Od té doby přinesla do domácích kuchyní řadu revolučních a mezinárodně uznávaných produktů. Úspěch značky Gaggenau je založený na technologických inovacích, čistém designu a perfektní funkcionalitě. Gaggenau je od roku 1995 dceřinou společností BSH Hausgeräte GmbH v Mnichově a v současné době je zastoupená ve více než 50 zemích s 25 showroomy v nejdůležitějších městech po celém světě.

Komentáře