Chtěli jste vždycky vařit jako profesionální kuchař a trápí vás, že vaše spotřebiče nevypadají jako v televizních kuchařských show? Lze to snadno napravit a navíc si díky moderním technologiím i víc pochutnáte!

Televizních show, ve kterých zahraniční i domácí kuchaři předvádějí fantastické kousky, je čím dál tím víc. Všude se peče, smaží, dusí, vaří. V televizi, na Netflixu, na YouTube. Kuchařské show zažívají zlatou éru, ale kromě inspirace, kterou přinášejí nejrůznější recepty, je tu také spousta nových gadgetů, nablýskaných spotřebičů a nových postupů. Tuhle osvětu jistě každý amatérský kuchař vítá, ale dříve nebo později narazí na limity svého hardwaru.

A protože nyní u televize i kuchyňské linky trávíme času víc, je tohle téma palčivější než kdy jindy. Možná vás dokonce napadlo, že vaše kuchyň by si zasloužila mírný redesign, a teď je k tomu dost možná ta nejlepší příležitost. Vařit jako ve špičkové restauraci můžete i ve své nové kuchyni. S moderními spotřebiči zvládnete i ta nejkomplikovanější menu a bude vás to bavit. Luxusní design a inovativní funkce spotřebičů nabízí nezaměnitelný požitek a absolutní volnost při všem, co vám život přinese. Nechte se inspirovat a vychutnávejte si výjimečné momenty – například díky špičkovým spotřebičům Siemens studioLine.

Vestavěný senzor roastingSensor se postará o to, aby bylo jídlo skutečně křupavé, ale také uvnitř dokonale upečené.

Oslňte hosty perfektním steakem připraveným metodou Sous-vide v parní troubě z řady Siemens studioLine.

Vestavné spotřebiče řady studioLine představují absolutní špičku z produktového portfolia značky Siemens. Snoubí se v nich kvalitní materiály, moderní technologie a prémiový design. Ne nadarmo získaly v roce 2017 uznávanou cenu za design reddot award, následovanou v roce 2018 cenami iF Design Award a German Design Award. Letos si z German Design Award 2020 odnesla indukční deska iQ700 s activeLight to nejlepší ocenění: zlato. Decentní blackSteel design je atraktivní kombinací matné černé a oceli. Tmavý čelní panel, masivní frézovaný otočný volič z jednolitého kusu nerezové oceli a černá skleněná dvířka deepBlack dokonale ztělesňují jedinečnost této řady, která bude ozdobou vaší kuchyně. Design studioLine nabízí každému, kdo hledá něco opravdu výjimečného, možnost odlišit se od běžného standardu.

A designem to teprve začíná, důležité je totiž samozřejmě i to, co se skrývá uvnitř. Pečící trouby studioLine z vás udělají profesionála. Vařit jako ve špičkové restauraci nebylo nikdy jednodušší. Oslňte hosty perfektním steakem připraveným metodou Sous-vide v parní troubě z řady studioLine. Jedná se o způsob vaření ve vakuu při nízké teplotě. Tato moderní metoda vaření zachovává vitamíny a přináší famózní chuťový zážitek. Vakuovací zásuvka je něco, co vaše hosty zcela jistě ohromí, ale vestavná parní trouba studioLine IQ700 toho umí ještě mnohem víc. Na stránkách Siemens najdete v sekci recipeWorld mnoho receptů, které díky funkci Home Connect přenesete s pomocí mobilní aplikace přímo do trouby a dokonce ji můžete na dálku i předehřát. Trouba si pak veškeré nastavení zajistí podle zvoleného receptu.

Oslňte hosty perfektním steakem připraveným metodou Sous-vide v parní troubě z řady studioLine.

Metodou sous-vide připravíte nejen dokonalé steaky, ale také vynikající ryby, zeleninu nebo i dezerty.

Parní trouby mají mj. i funkci pulseSteam. Pravidelné přidávání vodní páry v průběhu pečení zajistí na vašem chlebu tu nejkřupavější kůrčičku, kterou jste kdy ochutnali. Uvnitř šťavnaté, zvenku křupavé – pokud to tak máte rádi, budete se nad pokrmy z téhle trouby doslova rozplývat. A aby bylo jídlo skutečně křupavé, ale také uvnitř dokonale upečené, se postará integrovaná teplotní sonda roastingSensor Plus. Pohlídá vnitřní teplotu pokrmu a předává informace troubě, která přizpůsobí ohřev. Při 4D cirkulaci horkého vzduchu například zajistí, že i když dáte plech na vyšší nebo nižší pozici než by bylo vhodné, pokrm se podaří, protože trouba cirkulaci vzduchu vykompenzuje vzhledem k detekované poloze zasunutého plechu. To IQ v názvu zkrátka není jen tak.

A to nejlepší na konec. Řekněme, že se vám i přes všechny ty inteligentní pomocníky povede něco vylít a připálit – učený jednoduše z nebe nespadl. Nepanikařte a na přehledném TFT displeji hledejte nápis activeClean. Trouba se po jeho stisknutí zahřeje tak mocně, že veškerou mastnotu a drobné nečistoty na stěnách trouby, ale i některých pekáčích nebo roštech, pokud jsou k tomu určené,  spálí na prach. Ten pak snadno vymetete smetáčkem.

Václav Rybář   |||   advertorial 

Zajímá vás víc o produktech Siemens studioLine nebo o vaření v páře? Následujte tento odkaz a dozvíte se víc o funkcích a výhodách této exkluzivní řady kuchyňských spotřebičů.

Komentáře