Extrémní skoky do vody, všudypřítomný adrenalin ale i extrémní zábava, zajímavý doprovodný program a ryzí letní pohoda – to je Highjump, který letos oslavuje už 20 let.

V zatopeném lomu v Hřiměždicích se v termínu 2. a 3. srpna potkají ti nejlepší světoví skokani, včetně české skokanské elity v čele s Michalem „Suprátilem,“ který se právem ocitá mezi pěti nejlepšími skokany planety. Jeho příběh je neobyčejný, dokazují to i jeho pozorovatelé, a vy se na něj můžete podívat právě teď:

Letos je žhavou novinkou skok z 25 metrové výšky. Dosud se na Highjumpu skákalo nanejvýš z 20 metrů. Nejen skokanská rampa stoupá každým rokem nahoru. Všichni skokani včetně dvaasedmdesátiletého Švýcara Petera Roseney se těší, až opět předvedou, co se za další rok přiučili. 

 

Jako další program na Highjumpu čeká několik hudebních ikon, jako britský DJ Benji Boko, tuzemští PSH, Smack nebo Kapitán Demo! Kromě toho bude k vidění Flyboard, a rozhodně nebude chybět doprovodná zábavná exhibice „splash diving“ kde se řada bláznů předvede s exkluzivními placáky. 

 

Bude to stát za to a vy byste tam neměli chybět! Dnes je poslední možnost zakoupení lupenů za lepší cenu, a to jako obvykle v síti Ticketstream. Nenechte si ujít nejlepší letní show v Česku!

Komentáře