Spuštění vysílání nové televize A 11 startuje už za několik dní a přípravy jsou v plném proudu. Velký zájem vzbudil nedávný casting na nové moderátory. Příležitost stát se  hvězdou televize A 11 si nenechaly ujít nejen divácky známé osobnosti jako Adam Bůžek z reality show Survivor nebo finalistka Miss Fitness ČR a SR Aneta Mitušinová, ale i řada nadějných a neokoukaných tváří.

Konkurz televize A 11 tak dopadl nad očekávání. „S účastí na castingu jsme opravdu spokojeni, dorazila spousta zajímavých tváří a už nyní víme, že řadu z nich angažujeme do našich pořadů,“ dodala Barbora Štanglová, ředitelka obsahu TV A 11, která začíná po celém Česku vysílat už 27. dubna.

Prvního castingového dne se zúčastnili finalisté uplynulých ročníků soutěže Muž roku. Nechyběl mezi nimi například fitness trenér a účastník divácky oblíbené reality show Survivor Česko a Slovensko Adam Bůžek. Své štěstí při kamerových zkouškách přišel vyzkoušet i stříbrný Muž roku 2019 Jan Solfronk, bývalý atlet, svěřenec desetibojařské ikony Tomáše Dvořáka a dnes model a fitness trenér. A aby toho nebylo málo, o roli moderátora bojovali i bývalí sportovní redaktoři a rozhlasoví hlasatelé.

Z řad dam pak dorazily finalistky letošního ročníku Miss Fitness České a Slovenské republiky. A přestože to pro některé z nich byla první zkušenost před kamerou v rolích moderátorek a reportérek, obstály na výbornou a je velmi pravděpodobné, že se některá z krásek již v brzké době objeví za moderátorským pultíkem stanice A 11. Velkou šanci má údajně finalistka Miss Fitness ČR a SR a také Česká Miss Online 2018 Aneta Mitušinová.

Obhlédnout své budoucí kolegy a kolegyně přišla i moderátorka Bára Hlaváčková, která neskrývala nadšení z velkého počtu uchazečů.  „Celkovou účastí a kvalitou některých zájemců jsem byla mile překvapena. A upřímně, jsem ráda, že já na casting nemusela, protože řada z nich nastavila laťku opravdu vysoko,“ přiznala moderátorka, dříve známá především ze zpravodajství Televize Seznam, Sportu 5 nebo pořadu o běhání Kilák.

A nejenom na talentované a sympatické moderátory se diváci nové celoplošné televize mohou těšit.

Své vlastní pořady zde budou mít také známé osobnosti jako oblíbený herec Jaroslav Dušek nebo český novinář, spisovatel a televizní reportér Josef Klíma.

Foto: A11

Komentáře