Společnost MennYacht, která letos slaví 30 let působení, zastupuje prémiové značky z portfolia Ferretti Group. České zastoupení formy nově reprezentuje Petr Kabát a společnost představila novou pobočku na Pařížské ulici v Praze.

Původem slovinský MennYacht s hlavní základnou v Portoroži působí kromě České republiky v Rakousku, Německu, Slovinsku, na Slovensku, v Maďarsku, Chorvatsku, Srbsku, Černé Hoře, Severní Makedonii a v Albánii.  Z pohledu trhu s luxusními loděmi je Česká republika významnou zemí, což potvrzuje i dosavadní domácí klientela, která nejen že se stabilně rozrůstá, ale také se přiklání ke stále větším lodím z nabídky MennYacht.

“Česká republika je ekonomicky velmi silná a český trh je pro nás jedním z klíčových a nejperspektivnějších,” říká Petr Kabát, který nedávno posílil tým MennYacht a je odpovědný za české zastoupení. Dedikovaný tým MennYacht Czech je kdykoli připravený poskytnout veškeré služby a výhody sítě MennYacht, od seznámení s aktuálními modely, dodacími lhůtami a nabídkou skladových lodí, přes osobní návštěvu ve výrobě a individuální konfiguraci po zajištění dopravy, kotvení či posádky, tak, aby si zákazníci svou loď mohli skutečně a bezstarostně užívat.

“Pro MennYacht byl vždy prioritou kompletní servis pro klienty, který nekončí prodejem lodi, ale naopak jím začíná,” říká Petr Kabát. Společnost má jedinečnou a rozsáhlou servisní síť ve Středozemním moři, především v oblasti Jaderského moře, která zajišťuje rychlý, bezstarostný a kvalitní servis za jakýchkoli okolností. Samozřejmostí je pomoc s prodejem původní lodě klienta, crew management nebo charter. “Charter je ideální příležitostí, jak se blíže seznámit s konkrétní lodí a vybrat si tu správnou, případně lze využít služby charter managementu majitelských lodí,” dodává Petr Kabát.

Rozšířené portfolio služeb skupiny MennYacht je českým klientům k dispozici již od počátku roku 2024.

Foto: MennYacht

Komentáře