Někoho potkáte, zamilujete se, nějakou dobu chodíte na večeře, stále se tváříte jako dokonalý gentleman. Pak nastane ale ten moment první návštěvy vašeho bytu. Naprostý základ je samozřejmě uklidit a zničit důkazy ve formě lahví od Heinekenu a ponožek na zemi, ale pokud nechcete vypadat jako nýmand, dodržujte následující kroky.

Pořádné ručníky jsou základ. I když vy jste možná schopní používat jeden, dokud na něm nerostou houby, mějte připravené čisté a kvalitní ručníky pro případ, že budete mít návštěvu.

Ženy se obvykle cítí lépe v prostoru, kde jsou květiny. Ty jsou totiž symbol toho, že se dokážete starat o živou věc. Orchideje jsou trochu vysoká liga, ale pořiďte si aspoň Tchýnin jazyk – je to kytka, která nevyžaduje skoro žádnou péči a nic ji nezabije.

Dospělé povlečení – I když je Star Wars povlečení cool, jestliže chcete vypadat dospěle, pořiďte si klasické, nejlépe jednobarevné povlečení.

V případě, že u vás nová známost tráví první noc, nemůžete udělat chybu, když pořídíte nějaké vyvoněné „sladké“ mýdlo. Cílem je poskytnout bezpečné a příjemné prostředí. Level Master by pak bylo i tělové mléko a level Master mystických umění bude nenápadně zjistit, jaký používá krém na obličej a pořídit ten.

Naplňte si kuchyň – nemusíte mít čerstvá rajčata, ale potraviny na uvaření alespoň základního jídla by měl mít každý. Může totiž nastat moment, kdy všechny okolní restaurace zavřou a vy budete muset být za hrdinu. A jít lovit do lesů už asi moc lidí nezvládne.

Zlikvidujte veškeré sentimentální pozůstatky předešlých vztahů, protože asi neexistuje větší zabiják, než jsou fotky nebo i takový detail, jako jedno pérko do vlasů v koupelně.

Poslední bod je vůně. Každá lidská bytost je citlivá na vůni a automaticky si ji dává dohromady se zážitky a emocemi. Jakmile bude váš byt „vonět“ po doutníkovém kouři a potu, bude to turn off. Naproti tomu čerstvý vzduch a nějaký svěží citrusový závan vytvoří příjemné prostředí.

Nemusíte svůj byt proměnit, vymalovat jej na růžovo nebo přidat lampy s koťátky. Vše zmíněné jsou nenáročné „detaily“, které ale dělají obrovský rozdíl.

Komentáře