Nevšední událost se přihodila v americkém státě Illinois, kde místní televize natáčela reportáž věnující se zásahům policie v nočních klubech. Při jedné z akcí se zasahující jednotce naskytla nečekaná podívaná, když v podniku narazili na sedm svých kolegů bez uniforem. O incidentu informoval portál thereisnews.com.

Na přípravách operace se pracovalo několik měsíců a existovaly náznaky, že pánský noční klub v centru města porušuje řadu zákonů. Zasahující policisté tak mohli čekat asi leccos, i tak ale nemohli po vstupu do klubu uvěřit vlastním očím. Sedm jejich kolegů z policejní stanice, kteří byli zrovna mimo službu, se pohybovalo po klubu, konzumovalo alkohol a oddávalo se dalším různorodým činnostem spojených s takovým místem.

FOTO: Bizarní a vtipné momenty ze života strážců zákona

Bizarní a vtipné momenty ze života strážců zákona - momoBizarní a vtipné momenty ze života strážců zákona - 82233611Bizarní a vtipné momenty ze života strážců zákona - fotBizarní a vtipné momenty ze života strážců zákona - $Bizarní a vtipné momenty ze života strážců zákona - 82233613
Další fotky
Bizarní a vtipné momenty ze života strážců zákona - 11Bizarní a vtipné momenty ze života strážců zákona - 82233614

Policisté mimo službu byli nejdříve z celé situace viditelně zaskočeni, pak rychle přispěchali s vysvětlením: „Je pravda, že jsme přišli bez uniforem, a také je pravda, že každý z nás se pohyboval po jiné části podniku. Jedná se však o součást probíhající operace, kdy máme za úkol získat v utajení co nejvíce potřebných informací. Bohužel mně i mým kolegům uniklo, že zásah je již v plném proudu,“ zněla slova jednoho z nich. Jestli bude toto vysvětlení dostačující, rychle ukáže probíhající vyšetřování. Výslechy by se policie měla dobrat pravdy a zjistit, jestli na místě byli policisté opravdu v rámci vyšetřování. Nebo zda byli pouze shodou náhod přistiženi při něčem, co by zajisté negativně ovlivnilo jejich kariéru i osobní život. I přes tento zádrhel proběhl zásah bez větších problémů a bylo zadrženo několik osob podezřelých z obchodování s nezletilými dívkami a narkotiky.

Michal Švehla

Muž 14 let předstíral, že pracuje jako řidič kamionu. Nechtěl doma trávit čas se svou manželkou

Komentáře