Je tu letní trik, díky němuž ušetříte dost času, i když ho vůbec nemáte! Vyřešíme za vás situaci, kdy chcete jít cvičit a už za hodinu se máte setkat s přáteli. Stačí vám k tomu jedny šortky. Ale buďte při jejich výběru rozvážní a pro jistotu se inspirujte naším výběrem.

Je horko, ale přesto si potřebujete jít zacvičit. Náročný den v práci, takže ze sebe potřebujete vypotit stres nebo se prostě jen potřebujete cítit lépe. Jenže kromě vašeho odhodlání tu je ještě čas a vy ho máte jen něco málo přes hodinu. Protože jste už předtím slíbil drink s přáteli, večeři na vaší oblíbené zahrádce, možná dokonce i rande. I tato situace má řešení, díky němuž v klidu stihnete všechno. Jmenuje se správné šortky.

FOTO: Které šortky můžete použít na sport i na narozeninovou oslavu?

Které šortky můžete použít na sport i na narozeninovou oslavu? - 1_hmKteré šortky můžete použít na sport i na narozeninovou oslavu? - 2_zaraKteré šortky můžete použít na sport i na narozeninovou oslavu? - 3_gantKteré šortky můžete použít na sport i na narozeninovou oslavu? - 4_adidasKteré šortky můžete použít na sport i na narozeninovou oslavu? - 5_puma
Další fotky
Které šortky můžete použít na sport i na narozeninovou oslavu? - 6_tommy-hilfigerKteré šortky můžete použít na sport i na narozeninovou oslavu? - 7_lacosteKteré šortky můžete použít na sport i na narozeninovou oslavu? - 8_nikeKteré šortky můžete použít na sport i na narozeninovou oslavu? - 9_air-jordanKteré šortky můžete použít na sport i na narozeninovou oslavu? - 10_nautica

I když víme, že se pohybujeme na módním tenkém ledě, riskneme to a představíme vám kraťasy, v nichž můžete odcvičit hodinu v posilovně a následně odejít kamkoli za letním večerním programem, aniž byste se museli jít domů převléknout. Tedy samozřejmě kromě divadla, obchodní večeře a podobných událostí vyžadujících naprosto jiný dress code.

Tak tedy, sbalte v posilovně výjimečně svůj business look  do tašky na cvičení a vyrazte do večerních ulic v kraťasech, v nichž jste ještě před chvílí posilovali. Samozřejmě po sprše! Vybrali jsme pro vás deset nejvíc cool šortek, které můžete takto použít. Všechny je snadno seženete v e-shopu příslušných značek.

Přejeme vám, abyste ten večer vypadali třeba takto:

Martin Hradecký

A zde se podívejte na revoluční novinku od firmy Gant: košile z recyklovaného plastu z oceánu.

Komentáře