Jak člověk voní v obrovské míře určuje, jak na něj ostatní pohlížejí. Parfém má moc přetransformovat člověka a doplnit (a přitom podtrhnout) jeho sofistikovaný look. Vy můžete nyní soutěžit s Parfumerií Fann o luxusní parfém Montblanc Emblem Absolu!

Dobře vonět není jen otázka ranní sprchy a dobrého parfému. Aniž si to uvědomujeme, naše tělo má specifickou vůni, kterou ale lze ovlivnit. Strava má ohromný vliv na to, jestli budete i po posilovně vonět jako jarní louka.

Mezi potraviny, které negativně ovlivňují vůni těla patří všechny výrazně aromatické. Logicky třeba česnek (ač je zdravý a v jídelníčku by neměl nikdy chybět) nebo příliš kořeněná jídla způsobí „nahořklou“ vůni těla. Dále pak třeba kapusta, brokolice nebo chřest. Můžete jejich vliv vyvážit dostatkem ovoce (ananas, borůvky, jahody), které působí jako protilék.

Co ale můžete vyřadit bez problémů nahrazování jsou smažená jídla, cukr, červené maso a veškeré zpracované uzeniny. Ty pro člověka stejně nejsou dobré, takže máte další důvod.

Pijete-li přes den příliš mnoho kávy nebo slazených limonád a nedostanete do sebe čistou vodu, nemáte se také čemu divit. Lepší jídelníček, sport a omezení alkoholu či cigaret je nejlepší krok k příjemné vůni.

Další krok je samozřejmě vhodná péče. Heslo: Voda nikdy nedostane všechno, ale to asi není nutné připomínat. Krok navíc je peeling, kterým se zbavíte odumřelých kožních buněk a celkově dostanete kůži do lepší formy. Zdraví jde ruku v ruce s vůní.

Posledním krokem je správně zvolený parfém. Emblem Absolu od Montblanc je už na první pohled vysoká liga. Nádherný design flakonu (ač to není to nejdůležitější) bude v koupelně působit dospěle a jako že víte, co děláte se svým životem.

Zařadit se dá do skupiny hlubších a výraznějších vůní. Nejprve ucítíte kardamom, mandarinku a hrušku – to je první svěží punch. Nenápadně přechází do precizně vyvážené kombinace růžového pepře, levandule, pačuli a vetiveru. Mužná, promyšlená, přesto svěží a ikonická vůně.

S Parfumerií FAnn můžete soutěžit o parfém Montblanc Emblem Absolu, stačí splnit následující:

Být na Facebooku fanouškem stránky Muži v Česku a FAnn parfumerie.

Být na Instagramu followerem @muzivcesku a @fannparfumeriecz

Správně zodpovědět soutěžní otázku: Jakou ingredienci najdeme ve složení vůně Montblanc Emblem Absolu?

  1. santalové dřevo
  2. třešeň
  3. levandulová esence

Správnou odpověď najdete na stránkách parfumerie FAnn.

Soutěž byla ukončena.

Komentáře