Podle našich výpočtů se ukázalo, že v Česku se momentálně nachází zhruba dvakrát víc bývalých ministrů Babišovy vlády než voličů ČSSD pod vedením Jana Hamáčka. Toho totiž očividně volí pouze členové sociální demokracie, což dokazují i ostatní průzkumy, ve kterých ČSSD neustále klesá a míří ke dnu. Možná je doopravdy na čase vzkřísit Paroubka, Bendu nebo Haška.

ČSSD má víc ministrů než voličů

Zatímco v minulosti byla Česká republika líheň světových hokejistů a fotbalistů, tak v současné době je to jinak. V naší zemi máme totiž poměrně slušnou nadúrodu bývalých ministrů. Podle statistického průzkumu se navíc povedlo spočítat, že jich je tu víc než voličů ČSSD, což Jana Hamáčka jakožto nového předsedu strany příliš nepotěšilo.

„Ministrů se nám tu rozrostlo jako hub po dešti. Brzy ztratí i uplatnění na trhu práce. Je jich dokonce víc než voličů sociální demokracie a dokonce i víc než komunistů, kterých kvůli pandemii výrazně ubylo,“ popisuje současnou situaci český statistik Lukáš N. z České počítací agentury, která se ve světě proslavila například tím, že spočítala, kolik aut projede denně po rozkopané D1 nebo kolik denně prezident vypije sklenic vína.

Pokud to tak půjde dál, budeme muset dělat ministry i ze Slováků a migrantů, protože tu prostě nikdo jiný nezbude.

Celý článek je samozřejmě vtip, takže ho sdílejte a lajkujte.

Porsche Lakatoš

Komentáře