Tom Hardy (40) prohlásil, že už má hraní dost. Mnohem raději než pokračovat v hvězdné kariéře by se prý odstěhoval někam na pláž, věnoval se svým dětem a herectví definitivně pověsil na hřebík. Herec řekl, že se chce konečně někam posunout také ve vlastním životě. Hardyho však čeká ještě několik projektů – z nichž nejaktuálnější je film Venom, následující rok se objeví jako Al Capone ve filmu Fonza a v roce 2020 se vrátí do kůže nového Mad Maxe.

Už jsem to všechno dobyl. Je to jako vylézt na Mount Everest, co pak? Budete se plácat někde na vrcholu hory, dokud z ní nespadnete, nebo se seberete, poplácáte se po rameni a zajedete si odpočinout k moři?

FOTO: Ženy na celém světě přijdou o jednoho z největších idolů současnosti:

Ženy na celém světě přijdou o jednoho z největších idolů současnosti: - 5a36eea8838b49c8b51b6cd0f2bc6883Ženy na celém světě přijdou o jednoho z největších idolů současnosti: - landscape-1493199430-tom-hardyŽeny na celém světě přijdou o jednoho z největších idolů současnosti: - fro45f92c_profimedia_0096678791Ženy na celém světě přijdou o jednoho z největších idolů současnosti: - tom-hardy-shearling-jacket-800×429Ženy na celém světě přijdou o jednoho z největších idolů současnosti: - bane-tomhardy-1280-1526750096730_1280w
Další fotky
Ženy na celém světě přijdou o jednoho z největších idolů současnosti: - 55-tom-hardy-quotes-about-life-success-actingŽeny na celém světě přijdou o jednoho z největších idolů současnosti: - alfieŽeny na celém světě přijdou o jednoho z největších idolů současnosti: - landscape-1484759485-12813703-low-res-tabooŽeny na celém světě přijdou o jednoho z největších idolů současnosti: - warrior__square

Britský herec, jehož kariéru nastartovala filmová role specialisty Lance Twomblyho ve snímku Černý jestřáb sestřelen a celosvětově jej pak proslavil jeho Charles Bronson ve filmu Bronson, byl prý odjakživa drzý výrostek. Za školou kouřil už jako malý kluk, v jedenácti čichal lepidlo (začal poté, co k nim do třídy přišla policie, aby žáky preventivně varovala před zhoubnými účinky drog, například čichání lepidla), byl zatčen za krádež mercedesu a poté ještě několikrát za různé excesy, povětšinou ve spojení s drogami a alkoholem. Nic tehdy nenasvědčovalo tomu, že by se z něj měla stát filmová hvězda. Ale stalo se – a Hardy se všem svým filmovým rolím věnoval s urputným nasazením.

Kvůli roli MMA zápasníka MMA ve snímku Warrior přibral neskutečných 13 kilogramů svalové hmoty, a když si ho režisér Christopher Nolan vybral jako hlavního záporáka Banea v posledním filmu Batmanovské triologie Temný rytíř povstal, musel se dokonce naučit několik bojových technik. Zájem o Hardyho díky jeho tvrdé práci prudce vzrostl a zazářil například ve velkofilmu Šílený Max: Zběsilá cesta, v seriálu Peaky Blinders – Gangy z Birminghamu nebo oscarovém snímku REVENANT Zmrtvýchvstání.

Hardy nikdy nebyl člověkem, který by byl ochotný jít s davem. Dost často a velmi rázně říká, co si myslí, a proto nyní v rozhovoru pro časopis Esquire svým neotřelým způsobem oznámil, že už má herectví po krk a chce se začít věnovat především rodině. S bývalou přítelkyní Rachel Speed vychovává sedmiletého syna, od roku 2015 má další dva potomky s partnerkou Charlotte Riley.

Image result for esquire tom hardy

V tomhle věku už toho mám prostě dost. Pokud mám být fakt upřímný, chci teď prostě žít svůj vlastní život.

Filmová hvězda řekla, že na světě není žádné profese, která by zastínila děti a jeho rodinu. Nyní mluví také o tom, že stárne a jeho tělo cítí napětí. „Moje koleno je v hajzlu, nervy jsou v hajzlu, začínají mi šedivět vlasy, už na to prostě nemám.“ oznámil v jednom z posledních rozhovorů.

Jeho kolegové samozřejmě z branže samozřejmě s jeho rozhodnutím nesouhlasí, prý je to ale jako mluvit do zdi. „Když mi devět lidí z deseti řekne, že něco nemám dělat, je to pro mě jako znamení, že se do toho mám vrhnout. Chci zpátky svůj život, chci si sednout na pláž a být se svými dětmi.

Veronika Dostálová

 

A na závěr tu ještě máme 11 filmových postav a jejich reálné předlohy. Podívejte se, jak vypadají hrdinové stříbrného plátna ve skutečnosti.

 

 

Komentáře