Doby, kdy telefony sloužily jen k telefonování, jsou ty tam, jsou z nich společníci pro život, práci i zábavu. Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G a Xiaomi Redmi Note 12 Pro+ 5G potěší každého, kdo touží po spolehlivém zařízení. Tyto telefony nabízejí výborné fotografické vlastnosti, vysokou rychlost připojení a také rychlé nabíjení. To vše navíc za dostupnou cenu.

Celá řada Redmi Note 12 navazuje na úspěch předchozích řad a odráží snahu společnosti Xiaomi zpřístupnit špičkové funkce svých vlajkových lodí většímu počtu uživatelů. Všechny smartphony z této řady jsou velmi výkonné, ale při pohledu na jejich cenu se nezhrozíte.

Selfíčka, za která se nemusíte stydět

Redmi Note 12 Pro+ 5G se může pochlubit výkonným systémem tří fotoaparátů, díky kterému se pro zachycení ostrých a kvalitních fotografií nemusíte tahat se zrcadlovkou. Tento model je vybaven 200Mpx hlavním fotoaparátem, ultraširokoúhlým fotoaparátem a makro fotoaparátem. Kdykoliv vyrazíte na výlet, pořídíte s ním krásné fotografie přírody i zvířat. Lehce zvládne také portréty. 16Mpx přední fotoaparát se pak postará o to, abyste se nemuseli za svá „selfíčka“ stydět.

Redmi Note 12 Pro 5G disponuje trojicí fotoaparátů, včetně ultraširokoúhlého a makro fotoaparátu pro působivé snímky i při slabém osvětlení. Díky výkonným softwarovým algoritmům umělé inteligence, zvýšené rychlosti zpracování obrazu a dalším užitečným funkcím dále doplňuje celkový zážitek z používání fotoaparátu.

Elegantní design

Oba modely jsou opatřeny minimalistickým designem s tenkým profilem, úzkými rámečky, které zvětšují plochu displeje, a skleněnými zády, jež pohodlně padnou do ruky. Na českém trhu jsou oba dostupné v černé a světle modré barvě. Sice bychom ocenili nějaké více pestré a neokoukané barvy, ale je pravda, že elegantní černou nikdy nic nezkazíte a modrá je zkrátka dobrá. Navíc to není nic, co by se nedalo napravit nějakým barevným krytem.

Výkon na jedničku

U Redmi Note 12 Pro+ 5G zajišťuje plynulý a spolehlivý výkon čipová sada MediaTek Dimensity 1080 s 5G. Tento pracant společně se 120Hz Flow AMOLED displejem s přehledem zvládne i hraní her.

I levnější model se nemá za co stydět. Jeho 120Hz AMOLED displej nabízí skvělou kvalitu obrazu s přesnými barvami a díky platformě Snapdragon 4 Gen 1 umožňuje snadný multitasking s vyšší energetickou účinností.

Aby toho nebylo málo, telefon Redmi Note 12 Pro+ 5G nabízí i velmi rychlé nabíjení. Baterie s kapacitou 5 000 mAh zajišťuje dlouhou výdrž pro intenzivní každodenní používání. Pokud však máte perný den, váš telefon je neustále v provozu a z ničeho nic zjistíte, že mu došla šťáva, 120W nabíjení HyperCharge se postará o nabití z 0 na 100 % za 19 minut.

Redmi Note 12 Pro 5G pak disponuje stejně velkou baterií, ale už „pouze“ 33W rychlonabíjením. I to však stačí na to, aby byl tento telefon nabit během chvíle.

Oba telefony si můžete blíže prohlédnout na www.xiaomicesko.cz.

Komentáře