Nudné léto je pryč a s novým ročním obdobím pestrobarevných nostalgických depresí, mlh a sílící temnoty jsou tu i noví Muži v Česku. Žádejte v dobrých trafikách a předplácejte ZDE.

Jim Carey

Mají v Kanadě humor? Kdo ví. Každopádně mají skvělého komika. Jim Carrey se téměř patnácti letech opět spojil s Michelem Gondrym a na světě je seriál… K smíchu (Kidding), který se prolíná s Careyho reálným životem.

Popový skateboardista

Maxim Habanec vytáhl jízdu na prkně s z ulice na Instagram a propaguje skateboarding prostřednictvím komerčních značek. Svižný rozhovor a k tomu spousta módní inspirace.

Mocný Mustang

Nová podoba slavné legendy: i v Česku si dnes muži (a ženy) mohou koupit automobil s motorem, jehož osm válců má celkový objem pět litrů. A to je důvod k radosti. Ještě není vše ztraceno!

Zpátky do budoucnosti

Ti, kdo se narodili a vnímali svět v minulém století, si pamatují, že rok 2000 byla jakási zkratka pro budoucnost. Rok, kdy to mělo přijít. Nová éra. Roboti místo lidí. Lety (a koně) na Mars. Zkrátka zcela zcestné představy o tom, co opravdu pak přišlo. Teď můžete zažít nultá léta znovu. Aspoň na chvíli.

Mrštní letci

Kdo v kabině křičel nejvíc? Kolik géček člověk snese? Jakou rychlostí se létá do manévru? Odpovědi na tyto a další otázky se dozvíte v rozhovoru s týmem létajících umělců The Flying Bulls Aerobatics Team.

Kabát ze zákopů

Bojovali v něm vojáci v obou světových válkách, modelové s v něm promenují na módních molech a civilové jej nosí po městě. O trenčkotu se tu dozvíte prakticky všechno: jak vznikl, jak se váže jeho pásek, jak o něj pečovat a zda poutka slouží k připnutí ručních granátů.

Kdo chce dělat ollie, U-rampu si vždycky najde

A ještě jednou skateboarding, tentokrát v totalitním Československu. Jak se tehdy jezdilo? Kde se sháněly skateboardy a kolečka na ně, když se oficiálně nic nedalo koupit? Kde byly nejslavnější skateparky, když oficiálně nemohly být?

Předplaťte si nejstylovější časopis Muži v Česku ZDE a příště si vás už najde sám.

Komentáře