Potřetí za sebou společnost Philips TV ve spolupráci s britským audio-expertem Bowers & Wilkins uvedla na trh prémiový designový televizor. OLED+935 je zbrusu nový Philips Ambilight televizor s nejvyšší možnou kvalitou obrazu a prémiovým zvukovým systémem, zajišťující kompletní audiovizuální zážitek ze sledování. Tento model získal ocenění EISA jako nejlepší televizor pro domácí kino (EISA Home Theatre TV 2020 Award Winner). Philips OLED+935 v úhlopříčce 55 a 65 palců byl představen v září 2020 a v říjnu tohoto roku pak i v 48palcové verzi.

Již od svého uvedení jsou modely Philips OLED+ zosobněním vytříbenosti s poutavým designem a prémiovými audiovizuálními prvky. Značky Philips TV spolu s Bowers & Wilkins se po úspěchu předešlých modelů OLED+, které získaly řadu ocenění, rozhodly pokračovat ve vzájemné spolupráci. Obě společnosti sdílejí stejnou filozofii neustálého zdokonalování každého detailu produktu. Právě proto nyní uvádí na trh OLED+935 Philips Ambilight TV. Tato novinka posouvá hranice kvality obrazu i zvuku, což bylo také jedním z impulsů pro ocenění respektovanými cenami EISA v kategorii domácí kino.

Poutavý design do každého interiéru

Každý prémiový televizor Philips se vyznačuje prvotřídním designem a OLED+935 není výjimkou. Špičkový televizor je vybaven velmi tenkým podstavcem, bezrámečkovým provedením a vysoce kvalitním kovovým zpracováním. Akusticky průzvučná látka Kvadrat je umístěna na mřížce přední části krytu reproduktoru, zatímco nová deska s mikrootvory se poprvé používá na horní ploše krytu, aby se dále v televizi optimalizoval výkon Dolby Atmos.

Technologie čtyřstranného Ambilight v kombinaci s vynikajícím obrazem a ultratenkým rámečkem vytváří zcela jedinečný zážitek ze sledování. Značka Philips přidala do systému Ambilight nový prvek „wellness“ s funkcí Sunrise, která je nyní doplněna novým režimem Ambilight Sleep. Ten umožňuje na určitou dobu zapnout pouze Ambilight a zvuk, např. před usnutím.

Změn se dočkalo také nové prémiové dálkové ovládání s elegantními podsvícenými klávesami v metalizované úpravě, přičemž boky a zadní strana dálkového ovládání jsou potažené zodpovědně získanou kůží od skotských specialistů Muirhead.

Model OLED+935 je vybavený operačním systémem Android TV verze 9 (Pie)
a širokým výběrem aplikací, které běží hladce díky operační paměti 3 GB. 

Křišťálově čistý obraz a prvotřídní zvuk

Televizory Philips OLED+ jsou známé svým prvotřídním rozlišením obrazu. Nová čtvrtá generace procesoru P5 s AI Intelligent Dual Picture Engine přidává speciální obrazový čip s umělou inteligencí (AI), který vylepšuje kvalitu obrazu. Software AI nevylepšuje pět pilířů kvality obrazu (P5 – zdroj, barva, kontrast, pohyb a ostrost), ale je navržen tak, aby mezi pilíři vytvořil lepší rovnováhu a mnohem realističtější, přirozenější obraz, který předčí obraz běžné televize.

OLED+935 neprodukuje pouze snímky ostré jako břitva díky AI technologii, společnost Bowers & Wilkins zase zajistila, že i zvukový systém posune výkon na novou a revoluční úroveň. OLED+935 je první televizor Philips, který obsahuje pár zvukových měničů Dolby Atmos Elevation a centrální měnič Tweeter-on-Top z dílny Bowers & Wilkins, namontovaný v samostatném krytu reproduktoru. Vše je zasazené v minimalistickém kovovém úhlovém rámu, který funguje i jako stolní stojan. Model je možné pověsit také na zeď. 

Více informací naleznete na https://www.philips.cz/c-m-so/televize/p/oled-tv/plus

Komentáře