Philips Sound v letošním roce rozšíří svou sportovní řadu o nová skutečně bezdrátová sluchátka ANC a dva přenosné bluetooth reproduktory.

Všechny byly navrženy tak, aby spojovaly pohodlí, odolnost, voděodolnost a skvělý zvuk v terénu. Novinky budou dostupné od jara letošního roku.

Sluchátka Philips A7507: ideální pro cvičení v hlučném nebo větrném prostředí

Skutečně bezdrátová sluchátka A7507 nabízejí výjimečnou kvalitu zvuku, a to i když trénujete v hlučné tělocvičně, běháte venku nebo jste na túře ve větrném prostředí. S novým systémem ANC Pro máte možnost buď úplné izolace, nebo vyvarování se okolním ruchům včetně ještě lepší redukce intenzity větru. Díky mikrofonům na lícních kostech je srozumitelnost řeči vynikající a zaručena je i křišťálově čistá kvalita hovoru, a to i při běhu nebo turistice v hlučném okolí. S osmi hodinami přehrávání mají sluchátka velmi dobrou výdrž baterie, zatímco rychlé nabíjení USB-C nabízí jednu hodinu přehrávání za pouhých 15 minut. Dalších 21 hodin nabíjení je k dispozici díky pouzdru. Stabilizátory
a koncovky do uší v různých velikostech navíc přinášejí dlouhotrvající pohodlí.

Nové bluetooth reproduktory: skvělý zvuk doma i venku

Philips Sound představuje dva bluetooth reproduktory, které si lze vzít kamkoli. Ať už jdete na pláž, nebo sportujete v parku, reproduktory lze používat za jakýchkoli okolností díky prachotěsnému a voděodolnému provedení. Oba reproduktory jsou k dispozici v černo-červené nebo bílo-žluté povrchové úpravě.

V poměru k rozměrům ideálním do tašky – 10,4 x 10,4 x 28 cm – nabízí Philips S7807 vysoce kvalitní zvuk. Zaručeny jsou jak hluboké basy, tak čistá střední a vysoká úroveň. Reproduktor má působivý výkon 40 wattů s dlouhou dobou hraní 24 hodin – ideální pro trénink i párty. Kromě toho může S7807 fungovat také jako powerbanka pro vaše další zařízení.

Menší Philips S4807 i při velmi kompaktních rozměrech 7 x 7 x 16,9 cm stále poskytuje překvapivě výrazný zvuk. Jeho výkon je 10 wattů a doba přehrávání činí 12 hodin.

Kromě toho, že jsou oba nové reproduktory odolné, výkonné a snadno přenosné, lze je také spárovat s druhou sadou, aby nabídly skutečný stereo zvuk.

Komentáře