Philips TV v letošním roce představí dva televizory, které potěší jak filmové fanoušky, tak herní nadšence: prémiový OLED807 a Philips „The One“ 8807 střední třídy.

Kromě vynikající kvality obrazu a zvuku jsou oba televizory ideální pro hraní her, protože jsou vybaveny herním panelem na obrazovce a přináší tak skvělé herní možnosti. Televizory budou dostupné od druhé poloviny roku v několika velikostech obrazovky, přičemž vůbec poprvé bude v řadě televizorů Philips k dispozici i extra velká 86” úhlopříčka.

Philips OLED807 – pro skvělou kvalitu sledování a pokročilé herní zážitky

OLED807 ve vašem obývacím pokoji upoutá pozornost. Má tenký design a zaujme elegantním, úzkým kovovým stojanem ve stříbrné barvě. Díky vylepšené kvalitě obrazu a zvuku nabízí opravdovou pastvu pro oči i pro uši. Ještě lepší čtyřstranný systém Ambilight s vyšší přesností barev vám umožní ponořit se do vašeho oblíbeného seriálu, filmu nebo hry. Co se týče posledně zmiňovaného, OLED807 je plně vybaven výkonnými funkcemi, díky kterým je ideální pro pokročilé hraní her. Nový herní panel přímo na obrazovce poskytuje rychlý přístup k nastavení obrazu a zvuku, což umožňuje jejich úpravu během hraní.

Philips 8807 – nově i v extra velikosti 86”

Philips TV s Ambilight modelem 8807 opět představuje televizor, který si právem zaslouží být nazýván The One: televizor, který má vše, co potřebujete – nic víc a nic míň. Nabízí funkce prémiového produktu, a to za bezkonkurenční cenu ve střední třídě. Má minimalistický, stylový design a elegantní štíhlý stojan nebo stříbrné nožičky, v závislosti na velikosti obrazovky.

Nový televizor 8807 má třístranný Ambilight, který zaručuje pohlcující zážitek ze sledování, a vynikající kvalitu obrazu a zvuku. Je také skvělý pro hraní her: televizor nabízí širokou škálu herních možností a novou funkci herního panelu na obrazovce, který umožňuje rychlý přístup k nastavení obrazu a zvuku během hraní.

Komentáře