Ne všechny celebrity přijdou ke slávě v útlém věku, nemalou část z nich tvoří lidé, kteří se k vysněné kariéře probojovali až později. Podívejte se s námi na deset mužů, jež dosáhli slávy až po třicítce.

Herci Harrison Ford, Morgan Freeman nebo například nevidomý tenorista Andrea Bocelli. Ti všichni nastartovali svou hvězdnou kariéru mnohem později než většina jejich kolegů. V naší galerii se podívejte na deset nejznámějších z nich.

FOTO: Harrison Ford nebo Morgan Freeman. 10 mužů, kteří si na slávu museli pořádně počkat

Harrison Ford nebo Morgan Freeman. 10 mužů, kteří si na slávu museli pořádně počkat - Harrison-Ford-moviesHarrison Ford nebo Morgan Freeman. 10 mužů, kteří si na slávu museli pořádně počkat - morgan_freeman_fbHarrison Ford nebo Morgan Freeman. 10 mužů, kteří si na slávu museli pořádně počkat - _87711247_081bc785-7919-4003-8664-b962bcc7b17aHarrison Ford nebo Morgan Freeman. 10 mužů, kteří si na slávu museli pořádně počkat - andrea_bocelli_-_world_childhood_foundation_gala_-_h_-_2016Harrison Ford nebo Morgan Freeman. 10 mužů, kteří si na slávu museli pořádně počkat - 194195l
Další fotky
Harrison Ford nebo Morgan Freeman. 10 mužů, kteří si na slávu museli pořádně počkat - GettyImages-628300710Harrison Ford nebo Morgan Freeman. 10 mužů, kteří si na slávu museli pořádně počkat - 90Harrison Ford nebo Morgan Freeman. 10 mužů, kteří si na slávu museli pořádně počkat - simon-cowell-hollywood-walk-of-fame-honorHarrison Ford nebo Morgan Freeman. 10 mužů, kteří si na slávu museli pořádně počkat - 2012127_seagal-v0Harrison Ford nebo Morgan Freeman. 10 mužů, kteří si na slávu museli pořádně počkat - Colin-Farrell-to-star-in-BBC-adaptation-of-The-North-Water

Výše zmíněný Harrison Ford, kterého všichni dobře známe jako Indiana Jonese nebo Hana Sola z Hvězdných válek, si musel během své herecké kariéry několik let přivydělávat jako tesař. Až když se ve svých 35 letech objevil po boku Marka Hamilla a Carrie Fisherové v prvním (respektive čtvrtém) dílu Lucasovy vesmírné ságy, stal se Ford jedním z nejslavnějších lidí Hollywoodu. Do role nebojácného pašeráka se vrátil s příchodem nové trilogie Hvězdných válek pod taktovkou Disney, což ho málem stálo život. Při natáčení scény na Millennium Falcon totiž nechybělo mnoho a charismatického herce by rozdrtily hydraulické dveře. Nakonec vyvázl „pouze“ se zlomenou nohou a několika menšími poraněními. Tehdy 71letý Ford se dokázal na svůj věk velmi rychle zotavit a netrvalo dlouho, než se na natáčení plný síly znovu vrátil. Jen proto, aby jeho postavu ve filmu nakonec opravdu zabili.

Michal Švehla

Dejte si pauzu a prohlédněte si fotky 51 celebrit ze školních let, kdy ještě patřily mezi obyčejné smrtelníky. Poznáte je všechny?

Komentáře