Nová generace nikotinových produktů se rozrostla o další produkt. Nikotinové sáčky LYFT jsou moderní alternativou tzv. snusu, převážně v severských zemích a USA oblíbené a tradiční formy konzumace tabáku. Revoluci v tomto segmentu představují především proto, že byť obsahují různé dávky nikotinu, tedy látky, kterou má většina z nás spojenou s tabákem, fyzicky v nich tabák obsažen není. I díky tomu získávají řadu uživatelských benefitů.

Po Švédsku, Rusku, Velké Británii a Švýcarsku je Česko dalším evropským trhem, kde nikotinové sáčky LYFT společnost British American Tobacco představila. Snus ve své původní podobě, tedy jako porcovaný tabák či sáček obsahující speciální náplň z tabákových listů k orálnímu užití, nemohl být i kvůli striktní evropské legislativě na zdejším trhu dosud distribuován. Tím spíše je LYFT pro české spotřebitele, kteří pamatují spíše žvýkací tabák z dob našich dědů, zcela novou a neznámou formou užívání nikotinu.

LYFT je určen výhradně stávajícím dospělým uživatelům nikotinových produktů, ať už tradičních cigaret, dýmek či alternativ v podobě e-cigaret a zahřívaného tabáku. Je vyroben z vysoce kvalitních surovin, kromě nikotinu obsahuje vodu, eukalyptus, celulózová vlákna z borovice, aromatické látky a sladidla.

Předností nikotinového sáčku je především diskrétnost, nežvýká se, naopak, sliny se přirozeně polykají. Stačí jej vložit pod horní ret, maximálně 30 minut nechat vstřebávat jeho obsah ústní sliznicí a následně jej vyhodit. Je tak dostupný všem těm, kteří nemohou či nechtějí užívat nikotin v tradičních formách, například při dlouhých cestách, časové zaneprázdněnosti či ze společenských důvodů, ať už na pracovišti, v kině, na autobusové zastávce či při obchodním jednání. Další nespornou výhodou novinky LYFT je způsob skladování, na rozdíl od původního snusu nemusí být uchováván v chladu, je tudíž možné ho mít kdykoli a kdekoli po ruce.

Na českém trhu jsou dostupné 3 různé varianty příchutí, respektive 5 variant odlišné mírou obsahu nikotinové složky: LYFT POLAR MINT (easy, medium), LYFT BERRY FROST (easy, medium) a LYFT ICE COOL (strong). Záleží tak na každém uživateli, jakou intenzitu a příchuť zvolí. Nenápadná kulatá krabička LYFT obsahuje 20 sáčků a je prodávána za doporučenou MOC 99 Kč výhradně v síti trafik a obchodů s tabákovými potřebami.

Více informací na www.golyft.cz

 

Komentáře