Letní vydání mužského Nového zákona, časopisu Muži v Česku, již na vás dychtivě čeká na stáncích! Žádejte a bude vám prodáno, předplácejte ZDE a bude vám předplaceno.

Vše o vaší svatbě

Všechno o té promyšlené rituální zábavě s hezkým oblečením, prstýnky, masivní pitkou, hudbou, polibky, úřadem a doživotními následky. Jak vytřídit nevěsty? Co si obléct? Proč se ženit? Odpovědi najdete uvnitř.

Myslí to ten člověk vážně?!

Jak se z třídního šaška stal showman světové třídy a jak se dělá reality show na druhou nám prozradil Kazma Kazmič.

Pán log, vlajek a symbolů

Grafický designér Pavel Fuksa hovoří o tom, jak na drobnou plochu dostat co nejvíce informací, jak se dělá design v zemích, kde se píše zprava doleva, a zda tatínci s vousy z reklam vytlačují tatínky-idioty.

Znáte někoho, kdo nenosí džíny?

Džíny dokáže nosit kdekdo. Ale máte na to, obléct si džínovou košili nebo dokonce džísku? Ano, je to možné.

Rolls-Royce na míru

Když jsme chtěli zjistit, kolik tohle auto stojí, automobilka taktně mlčela. Z neoficiálních zdrojů jsme se dozvěděli, že to je přitom jen nějakých 300 milionů Kč. Proč tedy takové tajnosti?

Čaj, rum, bum!

Pasta Oner a Jakub Horák pili dvanáctero rumů a nyní vydávají svědectví o jejich vůni, chuti, lahvích i etiketách.

Hip hop je kalba, co ti budu povídat!

„Kalit a hned se z toho pak zvednout a nezbláznit se je umění. Vydržet to a ustát ty dny, kdy jsi třeba nespal. To jsem se naučil velmi dobře,“ říká Vladimir 518. Rozhovor o rapu, politice, reklamě, knihách a momentální vyrážce na barácích – graffiti.

Big Smoke

Rádi si hrajete a objevujete? Město nad Temží, obrovské pískoviště a lunapark v jednom. Dáváme tipy na zajímavá zákoutí…

… a zase svatba

Ať už jste na svatbě za hlavního hrdinu, či jen kumpána, lidi se na vás pozorně dívají. Ukažte jim, co to je ostrý styl!

Komentáře