Žádné smítko nemá šanci s novými modely s ohebnou trubicí, možností rotace hubice o 180 ° a praktickým příslušenstvím. Možnost uvolnění hubice nohou, samostatné stání i praktický parkovací držák zajišťují větší pohodlí při úklidu. Díky novým 3,0Ah bateriím a s až 66 000 ot./min je Unlimited Serie | 7 ještě výkonnější a odolnější, než byli jeho předchůdci.

S modely Unlimited Serie | 7 rozšiřuje Bosch svoji řadu akumulátorových vysavačů o špičkové produkty, jejichž všechny součásti se vyrábějí v Německu. Díky ohebné trubici do úhlu až 90 ° lze snadno dosáhnout i na prach a nečistoty ukryté pod nábytkem  a odsát je s plným výkonem, aniž byste si museli klekat nebo se hluboko ohýbat. Integrovaná LED světla pomohu odhalit všechny nečistoty a rotace podlahové hubice o 180° poskytuje dodatečnou flexibilitu.

Také plochy na vyšším nábytku lze snadno a pohodlně uklidit, a to díky možnosti jednoduše uvolnit hubici nohou, aniž byste se museli ohýbat. Vysavače z řady Unlimited Serie | 7 váží pouhých 1,4 kg a je s nimi tedy možné jednoduše vysávat i nad hlavou a perfektně vyčistit celou domácnost od podlahy až ke stropu.

Pokud během vysávání zazvoní zvonek nebo se objeví jiné naléhavé povinnosti, využijete praktický držák. Ten umožňuje rychlé a bezpečné zaparkování spotřebiče na opěrce židle nebo okraji stolu. A jakmile je vše hotovo, lze vysavač pohodlně uložit a nabít v nástěnné stanici nebo kamkoli jednoduše postavit.

Bosch Unlimited Serie | 7 přichází s užitečným příslušenstvím pro vysávání pohovek, matrací nebo i těžce dostupných míst v autě. Nové modely se nezaleknou žádné výzvy. Nabízejí tři režimy pro různé potřeby: Turbo, Eco a Auto. Požadovanou úroveň výkonu lze pohodlně volit pomocí ovládacího panelu na rukojeti. Úroveň Eco nabízí nejdelší dobu chodu – až 40 minut – pro základní úklid, zatímco Turbo zaručí maximální absorpci prachu pro ty nejlepší výsledky. Při režimu Auto se proudění vzduchu upravuje automaticky a zajišťuje tak dokonalou rovnováhu mezi výkonem a dobou chodu na všech druzích podlah: koberci, dlažbě i parketách.

Kombinace špičkové baterie, výkonného motoru a jedinečné podlahové hubice zajišťuje vynikající výsledky úklidu, a to i bez kabelu. Díky novým 3,0Ah bateriím Power for All nabízí vysavač mimořádný výkon a baterie je kompatibilní i s mnoha dalšími produkty Bosch. Tento systém umožňuje využívat baterie pro více spotřebičů a podporuje udržitelný životní styl. Integrovaný motor Bosch TurboSpin s desetiletou zárukou na motor zaujme nízkou hmotností, vysokou účinností a dlouhou životností. Vysavač Bosch Unlimited Serie | 7 posbírá více než 99,9 % prachu. V aktuální akci cashback do 20.12. získá zákazník při nákupu vysavače Unlimited zpět až 2 000 Kč.

Soutěž o vysavač Unlimited Serie | 7

Stačí zvolit správnou možnost:

Jak dlouhou záruku poskytuje Bosch na motor vysavače Unlimited Serie | 7?

a. 5 let

b. 7 let

c. 10 let.

Soutěž byl již ukončena.

 

 

Komentáře