Golf můžeme v dnešní době považovat za to, co byly šachy před pěti staletími. Hra novodobých králů. Což může být důvod, proč jej mnoho mužů ani nezkusí, protože si myslí, že není pro ně. Nicméně, byla by chyba golf nikdy nevyzkoušet…

Nebudeme se pouštět do pravidel a pojmů – na to je nejlepší najít si vhodného trenéra a každý týden s přáteli vyrazit hrát. Čemu se ale budeme věnovat je oděv, ve kterém můžete vyrazit do zelených nekonečných plání. Golf začínal jako velice stylová záležitost, spíše než sport a jistý element společenské události stále má. I proto nejděte v něčem, co by oblékl Tiger Woods. Ten to bere velmi sportovně a může si to dovolit, protože tepláky vyváží talentem.

Sice už nemusíte nosit přímo tvídový oblek, ale určitá úroveň nezbytná je. Mohli bychom ji nazvat smart/sport/elegant-casual.

Jakmile byste si to neoblékli v centru města, nepatří to ani na hřiště

Věrnost složte límečku – polo s límečkem nebo košile. To jsou jediné cesty, kterými jít.

Kašmír, když není horký den – kašmírový svetr s výstřihem do V je skvělá investice. Na jachtu, golf nebo otevírání burzy – prostě běžné věci, které každý den všichni děláme.

Zahoďte sportovní brýle a loga – Golf je o eleganci, omezte sportovní look na minimum.

Hladké světlé chinos jsou základ

Nebojte se barev

Pokud se chcete dostat do golfového světa, je nejlepší začít na nejvyšší úrovni! Společnost Emirates, oficiální partner European Tour, vám nabízí možnost užít si den na golfovém greenu na letošním D+D REAL Czech Masters.

Turnaj bude probíhat od 31. srpna do 3. září opět v Albatross Golf Resort. Zúčastněte se soutěže Emirates a vyhrajte dvě vstupenky a dvě kšiltovky na tuto skvělou akci! Soutěžte a odpovězte správně na otázku níže.

Otázka:

Jak často můžete létat na trase Praha – Dubaj na palubě ikonického letounu A380?

  1. Jednou týdně
  2. Dvakrát týdně
  3. Denně

Odpovědi zasílejte to 27.08.2017 do zpráv Facebookové stránky Muži v Česku.

Komentáře