Nadšení z posledního, pátého pokračování Mission Impossible je veliké. Tom Cruise se do natáčení ve svých šestapadesáti pustil bez kaskadéra a všechny svým výkonem nadchl. No a pak o dvacet let starší Sylvester Stallone ohlásil Ramba číslo 5. Jestli byl rok 2018 Cruisův, ten příští bude Stallonův. Rambo 5 žije! O čem bude? Zase o tom samém, takže se dost těšíme.

V roce 2020 můžeme v kinech očekávat další Rychle a zběsile. Desátá rychlá a zběsilá jízda je ohlášená hned na rok následující, ale koho by to zajímalo, když starý dobrý Sly ve svých dvaasedmdesáti připravuje natáčení pátého dílu kultovní řežby Rambo, která by se měla jmenovat Rambo 5: Savage Hunt. Přestože vyhrožoval, že „srdce by chtělo, ale tělo má dost a je třeba přenechat roli někomu jinému“,  ještě (minimálně) jednou se legendární role ujme. A my se těšíme jak malé děti.

FOTO: John Rambo se v pátém díle podívá do Mexika

John Rambo se v pátém díle podívá do Mexika - sylvester-stallone-laka-na-noveho-ramba-a-tohle-se-bude-fanouskum-libit-1John Rambo se v pátém díle podívá do Mexika - sylvester-stallone-laka-na-noveho-ramba-a-tohle-se-fanouskum-bude-libitJohn Rambo se v pátém díle podívá do Mexika - ramboJohn Rambo se v pátém díle podívá do Mexika - stalloneJohn Rambo se v pátém díle podívá do Mexika - rambo-gallery-rambo5-main
Další fotky
John Rambo se v pátém díle podívá do Mexika - rambo-4John Rambo se v pátém díle podívá do Mexika - expandables-4John Rambo se v pátém díle podívá do Mexika - vystrizekhujjJohn Rambo se v pátém díle podívá do Mexika - slyJohn Rambo se v pátém díle podívá do Mexika - rambo-5

Tahle připravovaná bomba byla ohlášená před pár měsíci na festivalu v Cannes, kde produkční společnost Millenium začala nečekaně rozprodávat mezinárodní distribuční práva na Ramba 5 s tím, že si roli opět střihne (řízne?) Stallone. A nebyl by to Stallone, aby nemakal na své muskulatuře v posilovně od rána do večera, neběhal a nelil do sebe syrová vejce. Nebo to jsme u Rockyho?

Důkaz místo slibů umístil na svůj Instagram, kde vizuál k připravovanému filmu se vzkazem A savage rising soon k dnešnímu dni lajklo přes 308 000 fanoušků. A dost potěšených. Rambo´s back. Dnes jsem se znovu podíval na Rambo 1 a 2 a víte co? Tyhle filmy baví i po letech. Nemůžu se dočkat. Slyi, díky za to, že opět ztělesníš Ramba.

Co se týče děje, můžeme se z poslední známé synopse dočíst, že John Rambo, vysloužilý a zasloužilý voják PTSD, zrovna vypomáhá na ranči v Arizoně. Ten vede jeho dávná známá Maria, která ho poprosí, zda by jí nepomohl v horoucím mexickém pekle najít ztracenou vnučku, která zmizela, když si tam vyjela na mejdan. Rambo v Mexiku narazí na gang, který obchoduje s bílým masem, a dá se dohromady se sličnou novinářkou. Ta podobně jako on hledá svoji zmizelou nevlastní sestru. Budou muset využít všechny své schopnosti a napnout svaly, aby dívky zachránili a svrhli krutého kriminálního bosse. No nezní to skvěle?

Podle serveru Omega Underground řídí ranč Johnův bratr, unesena je sousedova dcera a možná také Johnova neteř. Tyhle detaily ale vlastně vůbec nejsou podstatné, že? Hlavní je, že se s tím Rambo nikdy nepáral a jen v tričku a s holýma rukama se vydával do džungle, kde to kosil, kosil a kosil. Podívaná to bude jistě rychlá, zběsilá a plná potoků krve. A třeba se tam potká i s agentem Peňou, toho času v Mexiku, který je na narco kartely nejlepší.

Co se týče formalit, Sly se ujme nejen hlavní role, ale také režie a možná vyladí i scénář, jehož poslední verze vzešla z pera Matthew Cirulnicka, který má na triku třeba seriál Nezvěstná. Podle informací Omega Underground se začne natáčet už 1. září a točit se má ve Španělsku a na Kanárských ostrovech, přičemž obě lokality mají ztvárnit Arizonu a Mexiko. Rambo 5 by měl dorazit do kin v druhé polovině příštího roku. Takže se těšíme, co?

Petra Vomelová

Co dělá Sylvestr Stallone už víte, ale co dělají vysloužilí akční hrdinové? Mrkněte na to.

Komentáře