Někteří módní experti nad nimi ohrnují nos, ale my jsme nad letními košilemi s krátkým rukávem hůl ještě nezlomili. Jasně, v pánském šatníku existují i vybranější kousky, ale občas si můžete dovolit vzít si i košili na léto s výrazným vzorem. Jen musíte vědět jak.

Košile musí být správně velká, nesmí se vám rozvírat v zapínání, to je známka menší velikosti, než skutečně potřebujete.

Nesmí být příliš krátká, že vám z ní leze břicho (nebo dokonce pupek), ani příliš dlouhá, že si na ní budete sedět.

FOTO: Jak nosí košili s krátkým rukávem módní znalci?

Jak nosí košili s krátkým rukávem módní znalci? - 1_vzoru-neni-treba-se-batJak nosí košili s krátkým rukávem módní znalci? - 2_kratky-rukav-sortky-tenisky-idealniJak nosí košili s krátkým rukávem módní znalci? - 4_toto-je-spravna-delkaJak nosí košili s krátkým rukávem módní znalci? - 6_jedna-havajskaJak nosí košili s krátkým rukávem módní znalci? - 5_dzinova-klasika-a-maskace
Další fotky
Jak nosí košili s krátkým rukávem módní znalci? - 8_kostky-muzou-byt-taky-v-pohodeJak nosí košili s krátkým rukávem módní znalci? - 7_s-paskem-a-mokasinyJak nosí košili s krátkým rukávem módní znalci? - 9_coolJak nosí košili s krátkým rukávem módní znalci? - 10_i-muzi-maji-sve-kvetyJak nosí košili s krátkým rukávem módní znalci? - 13_nebojte-se-experimentu-se-vzory-treba-taktoJak nosí košili s krátkým rukávem módní znalci? - 11_dokonaly-letni-outfitJak nosí košili s krátkým rukávem módní znalci? - 15_tohle-uz-jen-pro-odvazneJak nosí košili s krátkým rukávem módní znalci? - 14_puntiky-jsou-take-povolene

Žádné ani trochu umělé materiály, jedině bavlna, případně len, ale ten se dost mačká.

Výrazný (havajský) vzor opravdu jen jednou čas, aspoň si nevylámete zuby s kombinováním zbytku outfitu.

Košili si zastrčte do kalhot pouze v případě, že si to vaše postava může s čistým svědomím dovolit. Klidně noste v odpovídající délce (viz výše) i přes kalhoty nebo šortky.

Zapomeňte na polobotky nebo jiné těžší obutí, letní košile vypadá nejlíp k letním botám – tedy teniskám, mokasínům, sandálům, žabkám a podobně.

Inspiraci najdete v galerii.

Martin Hradecký

A zde se podívejte na tenisky, které můžete klidně nosit naboso.

Komentáře