Nové vydání Muži v Česku již čeká na vás. Kupujte na stáncích nebo předplácejte ZDE.

Falco: sníh, hudba a Vídeň

O smrti v kvalitním terénním voze, rakouských písničkách, nevkusu na hřbitově a  bílém zdroji vesmírné energie. Rock me Amadeus!

02

Mladý Polívka

Rozhovor hlavně o tom, proč je třeba být na sebe náročný, jak to udělat, aby vás život nesemlel, a také o současné skvělé partě v Národním.

03

Spasitel taxislužby

Vlastní auto nepotřebujete. Ondřej Krátký se s firmou Liftago rozhodl napravit zlou pověst taxikářů a dostat lidi tam, kam chtějí, bez nutnosti hledat místo k parkování.

04

Jak si obléct oblek?

Spousta rad, které vám ráno usnadní rozhodování, jaký oblek si vzít, co k němu nakombinovat a co všechno dokáže změnit límeček košile.

05

Loutková vláda

Namísto aby vás donutily férově násilím, zotročí vás psychickými triky. A často o tom ani nevíte. Kdo? Manipulátorky. A neříkejte, že vás se to netýká, protože cosi fan tutte, takové jsou všechny.

06

Co je cool?

Nejnovější přehled nápadů světových návrhářů. Inspirace i pro vás či vašeho přítele.07

Sedmičkový bavorák

Je to auto, se kterým můžete prakticky všechno, dokonce třeba i jet do Brna. A pořád budete vypadat stylově. Bavoři auta dělat umějí!

08

Vlasy jako argument

Změňte účes a změníte svou identitu. A to je zpráva, která dodává naději.

09

Německý Řím

Na Berlíně je skvělé, že ať jste tam byli třeba desetkrát, nebo ani jednou, pořád se tam můžete cítit být jako poprvé. Provedeme vás po fantastických místech a zážitcích. Ale stejně vždycky bude co objevovat i příště.

10

Takže běžte si pro ně. Pro Muže v Česku. Heslo pro komunikaci s prodavačem: mladý Polívka na obálce.

Komentáře