Taky si občas pustíte Dannyho parťáky 1 až 3? I když ty filmy milujete, už vám jistě leze na nervy, že je znáte nazpaměť. V tom případě okamžitě běžte na jejich ženskou verzi. Je nová, má spád a je hodně sexy.

Předem vám raději přiznáme, že zápletka není tak rafinovaná a výbušná, jak jste u Dannyho parťáků zvyklí. Tentokrát se jedná o krádež jednoho z nejkrásnějších a hlavně nejdražších náhrdelníků světa – šperk od Cartiera vyrobený ze 136,5karátových diamantů v roce 1931 váží téměř 3 kila a má hodnotu „pouhých“ 150 milionů dolarů. A jde také o přehlídku opulentních večerních rób, které celebrity oblékly na hlavní módní a společenskou událost roku – newyorskou večeři a party pro vyvolené jménem Met Gala. Takže objekt touhy i prostředí loupeže jsou tentokrát spíše holčičí.

FOTO: Které hvězdy ve filmu Debbie a její parťačky uvidíte?

Které hvězdy ve filmu Debbie a její parťačky uvidíte? - 1_sandra-bullock-jako-debbieKteré hvězdy ve filmu Debbie a její parťačky uvidíte? - 2_cate-blanchett-jako-louKteré hvězdy ve filmu Debbie a její parťačky uvidíte? - 3_anne-hathaway-jako-daphne-klugerKteré hvězdy ve filmu Debbie a její parťačky uvidíte? - 4_helena-bonham-carter-jako-rose-weilKteré hvězdy ve filmu Debbie a její parťačky uvidíte? - Celebrity Sightings in New York City – November 7, 2016
Další fotky
Které hvězdy ve filmu Debbie a její parťačky uvidíte? - 6_sarah-paulson-jako-tammyKteré hvězdy ve filmu Debbie a její parťačky uvidíte? - 7_awkwafina-jako-constanceKteré hvězdy ve filmu Debbie a její parťačky uvidíte? - 8_mindy-kaling-jako-amita

Ale nebojte se, na své si přijdete i vy, pánové. Vtipné jsou Debbie a její parťačky (v originále Ocean’s 8, režie Gary Ross) dost, o zábavnou akci také není nouze a hlavně to obsazení! Sandra Bullocková, Cate Blanchettová, Rihanna, Anne Hathawayová a další, co víc si přát? Takže plán na dnešní, zítřejší nebo další večer je jasný. A klidně si kino tentokrát domluvte jako rande – nudit se nebudete ani vy ani ona. Navíc budete mít super téma k následnému hovoru. Debbie a její parťačky říkají jednoznačně: Dost už bylo trapného mlčení!

Zde trailer:

Martin Hradecký

A tady se podívejte, jak vypadají hrdinové stříbrného plátna ve skutečnosti.

Komentáře