Již potřetí v historii Jägermeister pořádá stipendijní program „Jägermeister Scholarship x Berlin Edition“. Do termínu 5. dubna se mohou zájemci o letošní účast přihlásit na uvedeném webu.   Tři uchazeči v barmanském oboru budou od září do listopadu posláni do německého hlavního města, kde dostanou šanci učit se od těch nejlepších. Stačí mít chuť, zájem a jít do toho.

Vybraní barmani se přestěhují na tři měsíce do Berlína, kde budou pracovat a učit se v jednom z nejlepších barů ve městě, objevovat spolu se dvěma dalšími stipendisty jedno z nejúžasnějších měst na světě a stanou se součástí jeho vzrušujícího nočního života. Po dvou předchozích kolech v letech 2018 a 2019 se tento sen letos opět stane skutečností pro tři mladé lidi. Barmanky a barmani z 18 zemí, které jsou členy Hubertus Circle, mezinárodní barmanské sítě Jägermeisteru, se od nynějška mohou ucházet o stipendium „Jägermeister Scholarship x Berlin Edition“.

Hlavním obsahem stipendia je účast v jednom z nejznámějších berlínských barů po dobu tří měsíců. Na tomto místě si stipendisté rozvinou své dovednosti, získají inspiraci, zkušenosti a také se budou učit od svých mentorů. Doprovodný program je bohatý: navštíví Wolfenbüttel, domov Jägermeisteru, zúčastní se různých workshopů o lihovinách a budou se podílet na průmyslových událostech jako např. Bar Convent Berlin, jednom z nejdůležitějších veletrhů lihovinového průmyslu. Kromě toho jsou plánovány i další aktivity a akce, díky nimž bude pobyt stipendistů nezapomenutelný. Budou bydlet společně v plně zařízeném bytě v jedné z nejoblíbenějších berlínských oblastí. Všechny náklady spojené s jejich pobytem v Berlíně hradí Jägermeister, který také bude nápomocný ohledně všech otázek týkajících se organizace a pobytu.

Více informací a formulář na přihlášení zde: http://hubertuscircle.com/scholarship/applynow/

Zkušenosti bývalých stipendistů z posledních dvou let ukazují, jak moc stipendium Jägermeisteru změnilo jejich životy. Ella Lappalainen z Finska, která byla stipendistkou během prvního roku mezinárodního programu, se dokonce minulý rok přestěhovala do Berlína, aby pracovala v baru, ve kterém proběhlo její stipendium.

Gonzalez ze Spojených států a Daniel Zigmund ze Slovenska mají rovněž pozitivní zkušenost. „Nemohu ani popsat, jaký to pro mě byl neuvěřitelný zážitek,“ říká Pia Köfler: „Stipendium Jägermeisteru mohu doporučit  každému mladému barmanovi, který chce následovat svou vášeň a učit se. Ty tři měsíce tady mi úplně vyrazily dech,“ dodává Josue Gonzalez: „Pokud se chystáte jít za něčím novým, naučit se něco úplně jiného, dělat barmana na těch nejlepších místech na zemi – přihlaste se hned teď!“

„Jägermeister nabízí stipendium na podporu mladých barmanů a barmanek a na to, aby jim nabídl opravdu životní zážitek v německém stylu. Zde nejde o nás, jde o ně. Chceme, aby rostli, učili se a zakusili si různé barové kultury. A Berlín je v tomto velmi výjimečný,“ říká Nina Eggeling, manažerka globálního experimentálního marketingu společnosti Jägermeister.

Proto Jägermeister hledá tři motivované začátečníky v barmanském oboru ve věku 21 až 35 let, kteří pocházejí z jedné z členských zemí sítě Hubertus Circle, kteří jsou ochotni posunout se ve své kariéře, kteří touží po tříměsíčním dobrodružství a kteří chtějí strávit neuvěřitelné chvíle v Berlíně – až do 5. dubna mohou požádat o stipendium „Jägermeister Scholarship x Berlin Edition“ online.

Komentáře