Z dílny firmy Bandit9 vyjede již třetí unikátně transformovaná motorka Royal Enfield. Motorka zahalená do elegantního futuristického sci-fi hávu však bude vyrobena pouze v limitované edici – z garáže se na silnice dostane jen devět kusů.

Asijská firma Bandit9 se, s mladým, kreativním a ambiciózním zakladatelem Darylem Villanuevou v čele, již dekádu zabývá výrobou vlastních motorek naprosto jedinečného vzhledu.

Ke každému stroji, který se kompletně rodí v dílně mladé firmy – od prvotního návrhu přes výrobu komponentů, ručního sestavení a vyladění detailů, přistupují jako k uměleckému dílu.

FOTO: Sci-fi plášť na elegantní motorku Royal Enfield z dílny Bandit9

Sci-fi plášť na elegantní motorku Royal Enfield z dílny Bandit9 - BANDIT9_JAEGER-1-5Sci-fi plášť na elegantní motorku Royal Enfield z dílny Bandit9 - BANDIT9_JAEGER_3k-17Sci-fi plášť na elegantní motorku Royal Enfield z dílny Bandit9 - BANDIT9_JAEGER_3k-7Sci-fi plášť na elegantní motorku Royal Enfield z dílny Bandit9 - BANDIT9_JAEGER_3k-15Sci-fi plášť na elegantní motorku Royal Enfield z dílny Bandit9 - BANDIT9_JAEGER_3k-9
Další fotky
Sci-fi plášť na elegantní motorku Royal Enfield z dílny Bandit9 - BANDIT9_JAEGER_3k-1-2-1Sci-fi plášť na elegantní motorku Royal Enfield z dílny Bandit9 - BANDIT9_JAEGER_3k-1Sci-fi plášť na elegantní motorku Royal Enfield z dílny Bandit9 - BANDIT9_JAEGER_3k-3Sci-fi plášť na elegantní motorku Royal Enfield z dílny Bandit9 - BANDIT9_JAEGER_3k-4Sci-fi plášť na elegantní motorku Royal Enfield z dílny Bandit9 - BANDIT9_JAEGER_3k-5Sci-fi plášť na elegantní motorku Royal Enfield z dílny Bandit9 - BANDIT9_JAEGER_3k-6Sci-fi plášť na elegantní motorku Royal Enfield z dílny Bandit9 - BANDIT9_JAEGER_3k-13

Název odvážné firmy „Bandit9“ odkazuje na svobodu imaginace, jež se neřídí podle konvenčních pravidel, ono číslo „9“ pak na omezených devět kusů originálních strojů, které firma obvykle spustí do prodeje. Po motorkách se zpravidla jen zapráší – jako například po modelu „EVE“ či „EVE MK II“.

Daryl Villanueva

Bandit9 občas spojí síly i s velkými motorkářskými firmami, jako je Royal Enfield. Právě ve spolupráci s prestižní společností vznikl letos nejnovější přírůstek – „Jaeger“. Tělo motorky Royal Enfield Continental GT 650 tak dostalo nový futuristický háv.

Dětské auto, které stojí víc než to vaše. Bugatti představil zmenšenou verzi legendárního Type 35

Zájemci mají možnost pořídit si kompletní stroj, jehož nadčasový, avšak stále elegantní design jakoby vyskočil z daleké budoucnosti, nebo zakoupit pouze „body kit“ na vlastní Continental GT 650.

Šťastných však bude jen devět. Nezbývá nám tak nic jiného, než se strojem pokochat alespoň pohledem.

Jan Králík

Komentáře