Vše dopadlo na výbornou, přes bouřlivou atmosféru zůstal po kupě i Grandhotel Ambassador a tak je přichystáno pokračování. V polovině září , přesněji 15.9.2017 přivítají Karlovy Vary druhý díl FIGHT NIGHT. Tedy galavečer smíšených bojových umění – MMA.

Pořadatelé již při své premiéře na jaře nastavili laťku hodně vysoko. A tu chtějí udržet. K tomu má dopomoci i spolupráce s organizací XFN.

„Vedle domácích borců z Karlových Varů znovu představíme přední české bojovníky a zástupce ze zahraničí, Polska, Slovenska, Ruska,“ přibližuje organizátor Michal Madej.

Hlavní zápas obstará opět legenda českého MMA Petr „Monster“ Kníže. Fanoušci mají určitě v paměti jeho jarní vystoupení v Ambassadoru a strhující bitvu s dagestánským fighterem Shamilem Kinzhinovem. Petra Knížete jsme se zeptali na pár otázek!

 

Jak se těšíte na zápas v Karlových Varech?

Na zápas se připravuji jako na každý jiný. Soupeř je podstatně mladší než já, tudíž se dá očekávat dobrá fyzická kondice.  Miroslav Hladký je ambiciozní bojovník, čili dá se očekávat divácky atraktivní zápas.

Chtěl byste se utkat s Vémolou? 

S Karlosem jsem už jeden zápas měl, v současné době se snažíme treninkově spolupracovat. Na světě je spousta zápasníků se kterými bych rad utkal. Karlos mezi nimi už rozhodně není.

Co plánujete dál v nejbližší budoucnosti?

Co se týká mma, tak jak jistě víte , v prosinci mám smluvený zápas s Kozmou. Tudíž v blízké budoucnosti mne čeká tvrdá příprava, potom se uvidí.

Co byste chtěl ještě v MMA zažít, dokázat? 

V českém MMA bych chtěl zažít sjednocenou scénu, která bude vytvářet dobré podmínky jak pro profesionály, tak pro amatéry. Chtěl bych zažít adekvátně oceněnou, tím pádem i pochopenou dřinu, kterou kluci procházejí. Rád bych zažil dobrý management, který zajistí závodníkům adekvátní zázemí pro přípravu i jejich zápasovou budoucnost. To jsou totiž ty podstatné součásti sportovce, které nám stále chybějí. Až toto dokážeme, tak už nám zbývá jen ukázat lidem, že MMA se dělá hlavou.

V oktagonu však budou mít pořádnou personu i domácí příznivci, po letech se v Karlových Varech ukáže Jaroslav „Číňan“ Poborský. Chybět nebude ani Petr Novák, Radek Šopov, Dennis Poborský, Jan Soukup, Jan David a také Pavel Pilný.

MMA Karlovým Varům sluší. Vstupenky na Fight Night 2 rychle mizí a kapacita Grandhotelu Ambassadoru začíná pokulhávat. Michal Madej tak na závěr prozradil jednu perličku. „Na jaře 2018 přesuneme galavečer do KV Arény.“

 

Komentáře