Spánek, něco na první pohled tak jednoduchého… Stále častěji se však ukazuje, že jde o poměrně problematickou a komplikovanou věc. Přemíra či nedostatek této potřebné aktivity, nebo špatná poloha ve spánku může velmi rychle zapříčinit řadu problémů. Na zdraví i na duši.

Stáváme se někým jiným, když nás každý večer posedne Hypnos (bůh spánku) a Morfeos (bůh snů)? Blížíme se více ke své pravé podstatě? A když tuhle posedlost sdílíme zároveň i se svým nejbližším, jde podle našeho ‚chování‘ odhadnout i pravou podstatu našich vzájemných citů?

Palčivou otázku, zda a jak lze podle fyzické polohy partnerů při spánku na společném loži zjistit jejich vzájemné psychické vyladění, takhle trefně a výstižně ilustruje anglická komička a scénáristka Holly Walshová:

FOTO: Co vypovídá spánková poloha o vašem vztahu?

Co vypovídá spánková poloha o vašem vztahu? - 01-panuje-mezi-vami-klidCo vypovídá spánková poloha o vašem vztahu? - 02-jsteCo vypovídá spánková poloha o vašem vztahu? - 03-opravdu-siCo vypovídá spánková poloha o vašem vztahu? - 04-opravdu-siCo vypovídá spánková poloha o vašem vztahu? - 05-nackove
Další fotky
Co vypovídá spánková poloha o vašem vztahu? - 06-je-cas-na-zmenuCo vypovídá spánková poloha o vašem vztahu? - 07-jste-v-knizce-pro-detiCo vypovídá spánková poloha o vašem vztahu? - 08-jste-v-casopiseCo vypovídá spánková poloha o vašem vztahu? - 09-s-petremCo vypovídá spánková poloha o vašem vztahu? - 10-je-cas

Jan Ospalý

Pokud vás zajímá, jak lze zjistit z očí sexuální orientaci, čtěte zde.

 

Komentáře