Chodit do práce nebaví nikoho. Každý den vstávat, trávit x hodin v práci a ani za to nedostat pořádně zaplaceno je skoro jako otroctví. Jak se tomu ale vyhnout a neskončit na ulici? Pokud jste žena a nemáte žádnou soudnost, můžete se stát profesionální matkou, rodit jedno dítě za druhým a být celý život na mateřské!

„Mateřská možná, ale rozhodně ne dovolená,“ tvrdí rozšířené lidové moudro. Pravdou ale je, že mateřská je rozhodně lepší, než chodit celý život do práce. Pokud máte tedy odpor k práci a funkční dělohu a vaječníky, máte napůl vyhráno!

„Nutně jsem potřebovala peníze“ aneb 6 argumentů, proč si vaše holka zahrála v Rychlých prachách

Základem je najít si přítele, který bude na rozdíl od vás chodit do práce a nosit domu peníze. Je nanejvýš nutné, aby takový muž byl buď hloupý nebo aspoň věčně ožralý a zhulený, aby si vašeho plánu nevšiml. Pak už jen stačí začít rodit.

Můžete to buď udělat s přítelovým vědomím, nebo pokud není otevřený myšlence, že byste spolu měli mít děti, klidně i bez jeho vědomí. Skvělý způsob je například díra v kondomu nebo záměrné vynechání antikoncepce. Než ale něco takového uděláte, musíte si být 100% jisté, že od vás „přítel“ neuteče.

Jakmile takového beránka najdete, váš bezstarostný život může začít. Pokud chcete mít nárok na mateřskou dovolenou, musíte mít odpracovaný aspoň rok v práci, což je otrava… Dobrá zpráva ale je, že na přídavky na dítě a rodičovský příspěvek máte nárok i bez předchozího zaměstnání. Samozřejmě, že čím víc dětí máte, tím víc dostanete. Proto je vhodné rodit zhruba jednou za 2-4 roky. Ideální frekvence rození je podle našeho názoru jednou za 4 roky. Pokud budete svoje děti v 18 vyhazovat z domu, tak při takové frekvenci porodů nebudete mít doma nikdy více než 4 děti najednou.

4 děti sice zní jako hodně, musíte k tomu ale přistupovat prakticky. Prvních několik let bude dítě samo, proto bude potřebovat trochu vaší péče. Jakmile ale uděláte základy (oblékání, koupání atd.), tak stačí dítě posadit k televizi nebo mu koupit nějaký levný tablet a ono se zabaví samo. Jak pak bude dětí víc, budou si hrát mezi sebou. Zkrátka vy budete mít klid a můžete si celý den hrát na mobilu nebo klikat na Facebooku, zatímco děti si budou hrát samy mezi sebou nebo se budou koukat na televizi či do mobilu. Přítel bude nosit peníze a vám měsíčně od státu taky něco přijde. Ráj na Zemi, ne?

7 zajímavých typů lidí, které potkáte ve městě dopoledne, zatímco jsou slušní lidé v práci

Ano, takové děti pak kolikrát mají problém s mluvením a vyrostou z nich podobné nicky, jako jste vy, ale to už přece není vaše starost. Vám jde o to mít pohodový život a o nic se nestarat. Takže i budoucnost vašich dětí vám může být ukradená. Vždyť to pro vás nejsou ani vaši potomci, ale jen způsob, jak se vyhnout práci a být celý život doma.

Komentáře