Pokud si pořídíte nějaké boty značky Sorel, buďte si jisti, že budete chváleni a obdivováni. Důvodu pro to existuje spousta, my vám jich teď několik připomeneme. Chodit v těchto botách není jen otázkou stylu, Sorel je totiž i postojem. Naprosto jasným.

Značka Sorel je tu s námi již od roku 1962 a od té doby na sobě dost zapracovala. Začalo to legendárními zimními botami, které kombinovaly gumový spodek s drsnou podrážkou s pevným svrškem z kvalitní kůže a vložkou z vlny. Tento typ boty obohacený o moderní technologie dodnes tvoří významnou část zimní kolekce a reprezentuje DNA značky. Nečekejte však pouze funkčnost, Sorel naštěstí reflektuje i aktuální módní trendy, a proto ho milují i muži nadmíru styloví, včetně světoznámých celebrit.

Otázky a odpovědi: Boty

A který pár si z velké nabídky vybrat? Máme pro vás doporučení. Madson Chukka představují klasickou podzimní botu pro každodenní nošení. Díky voděodolnému semiši a nepromokavým švům zvládnou i déšť. K dispozici jsou ve čtyřech barevných variantách a stojí 4 499 Kč.

Nadčasové, funkční, ale zároveň elegantní boty Sorel Ace Chelsea vynikají nejen svým stylem, ale hlavně silnou kůží s nepromokavými švy a neklouzavou podrážkou. Mají změkčenou vložku a vnitřek boty je rovněž kožený. Voděodolnost je samozřejmostí, a tak jsou určeny i do silných dešťů a plískanic. Takže ideální podzimní obutí. Vaše mohou být za 6 199 Kč.

Posledním tipem z nové kolekce jsou klasické Sorel 1964 Premium Camo. Spodek a podrážky boty je z vulkanizované gumy, svršek boty je vyroben z kvalitní nepromokavé kůže, nově s potiskem kamuflážového vzoru. Vnitřek boty tvoří devět milimetrů tlustá vlněná vložka, a tak jsou tyto boty určeny do mrazů až – 40 °C a samozřejmě i do sněhu. Jejich cena je velmi příznivá, 4 499 Kč.

advertorial

Boty, které by měl zakazovat zákon

Komentáře