Sluchátka neodmyslitelně patří k zařízením, které používáme každý den a život bez nich už si snad ani nedovedeme představit. Jejich nasazením a zapnutím oblíbené hudby se můžeme přenést kamkoliv chceme. Hudba nám pomůže odbourat stres, uklidnit se, vyvolat určitou náladu či pocity. To platí i pro Martina Šonku, který si oblíbil nová sluchátka Huawei FreeBuds Pro 2. Ty přináší ještě větší radost z hudby, a to díky Hi-Res Dual Sound systému, který dokonale vykreslí i ty nejjemnější detaily zvuku.

Bohatá kaskáda zvuků přesahující sluchový rozsah

Hlavní předností nových Huawei FreeBuds Pro 2 je zprostředkování toho nejvěrnějšího a nejsilnějšího zvukového zážitku. Proto jsou vybavena Hi-Res Dual Sound systémem, díky kterému poskytnou bohatou kaskádu zvuků, textur a detailů, čímž dalece přesáhnou sluchový rozsah. Mohou se totiž pochlubit rozsahem 14 Hz až 48 kHz, takže vždy vykreslí do nejmenšího detailu i ty nejrozsáhlejší výšky, prudké basy, a také vše ostatní, co je pro lidské ucho téměř nezaznamenatelné.

Důležitým faktem je, že sluchátka byla vyvinuta ve spolupráci s firmou Devialet specializovanou na audio technologie, proto dokážou odhalit vše, co se skrývá v každé hudební skladbě. Kromě dokonalého zvukového zážitku poskytují uživatelům také nástroje, které potřebují k přizpůsobení poslechu podle svého gusta. Díky funkci Triple Adaptive EQ umí automaticky přizpůsobit zvuk dle tvaru zvukovodu nebo úrovně hlasitosti.

S Huawei FreeBuds Pro 2 vám tak neunikne ani ten nejnižší tón, ať už posloucháte jakýkoliv hudební žánr. Může se tedy klidně stát, že se necháte hudbou zcela unést a najednou se ocitnete na koncertě své oblíbené kapely, nebo se přistihnete, jak prsty bubnujete do stolu, jak kdybyste bubeníkem byli vy sami. Třeba jako Martin Šonka, který měl možnost si jako jeden z prvních nová sluchátka vyzkoušet a hned si zamiloval jejich čistý a kvalitní zvuk.

„Sport, kterému se věnuji, je primárně o soustředění. Vždy věnuji hodně času přípravě, jako například při posledním podletu visutého mostu na Dolní Moravě, kdy jsem musel znát dokonale terén i povětrnostní podmínky. Ale stejně důležité je i to, abych byl celkově v pohodě. K tomu mi hodně pomáhá právě oblíbená hudba. Dám si sluchátka na uši, zapnu si AC/DC nebo Čechomor, a můžu jít na to. A díky novým FreeBuds Pro 2 je ta radost z hudby ještě větší a rád se nechám unést kvalitním zvukem, který sluchátka nabízejí,” říká o nové vlajkové lodi mezi sluchátky Martin Šonka, bývalý armádní pilot, který se v roce 2018 stal celkovým vítězem akrobatické série Red Bull Air Race.

Soustřeďte se pouze na hudbu a nenechte se rušit

Kvalitní zvuk je velmi důležitý pro to, abyste si poslech hudby užili. Pokud vás ale neustále ruší vnější vlivy, nikdy si ho neužijete naplno. Proto Huawei FreeBuds Pro 2 disponují vlastností, kterou je aktivní potlačení hluku. Při poslechu muziky vás tak nebude nic rušit a veškerou pozornost tak můžete věnovat každému jednotlivému tónu. To jistě oceníte například při sportu, nebo když se zkrátka budete potřebovat odreagovat a jednoduše vypnout.

Nejen vyladěný zvuk, ale také design

Kromě špičkově čistého zvuku zaujmou Huawei FreeBuds Pro 2 i svým atraktivním designem, který navazuje na předchozí model svými zaoblenými tvary a jemným provedením. Praktické balení je velmi moderní a bytelné, takže se jednoduše stanou vaším každodenním parťákem. Uchvátí vás také barevnými variacemi, které jsou hned tři. Vybrat si můžete z vesmírné Silver Frost, futuristické Silver Blue s perleťovými odlesky nebo elegantní a nadčasové Ceramic White. Všechny barvy jsou k sehnání za stejnou cenu 4 990 Kč přímo na oficiálním e-shopu Huawei.

Komentáře