Celé Česko nyní žije stěhováním bývalého ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha do Finska, kde by měl vykonávat funkci velvyslance. Politiky má už prý dost, a proto se rozhodl, že se začne věnovat diplomacii, a možná se pokusí i zpátky nastartovat svou pěveckou kariéru. Údajně se přihlásil do soutěže Finsko hledá SuperStar.

Vojtěch chce zpívat ve Finsku

Psal se rok 2005, když se v soutěži Česko hledá SuperStar objevil mladý a tehdy ještě perspektivní Vojtěch s cílem změnit tuzemskou popovou scénu. Jenže pak dostal přezdívku Ken a vypadl v semifinále. A proto se rozhodl, že se pomstí všem hudebním negramotům v této zemi. Nastoupil na právnickou fakultu, a po škole začal pracovat pro Andreje Babiše. MAFRA se stala jeho druhým domovem, kde nasbíral cenné zkušenosti a pochopil, jak funguje život.

FOTO: 7 věcí, které vás před koronavirem neochrání

7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - 5291229689_88cc09412f_b7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - snimek_obrazovky_2020-03-03_v_12.45.147 věcí, které vás před koronavirem neochrání - bůh wiki7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - hornbach.cz7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - pixabay
Další fotky
7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - 5e302a5914398-43287 věcí, které vás před koronavirem neochrání - antibiotika pixabay

Jak stoupal výš a získával křesla v dozorčích radách a představenstvech, tak rostla i jeho chuť vrátit se na hudební scénu a ukázat všem, že dokáže víc než jenom zpívat na maturitních a mysliveckých plesech. A pak se to stalo! I když byl Vojtěch bývalý ódé-esák, tak kandidoval za hnutí ANO. Nakonec se stal i ministrem zdravotnictví, jenže pak přišla pandemie Covid-19. Z původně klidného a suchého místečka se stala nejhorší práce na světě, a tak v září 2020 odstoupil, a poté byl nahrazen Romanem Prymulou.

Nyní celé Česko žije zprávou, že se Adam Vojtěch má stát velvyslancem ČR ve Finsku, jak informovaly Seznam Zprávy. Ještě to není oficiální, ale podle všeho bude Adam Vojtěch „uklizen“ na sever, aby naší vládě nepřekážel v práci. Jiní lidé si zase myslí, že tam šel hledat trafiku. Podle našich informací míří Vojtěch do Finska jen kvůli tomu, že se tam chystá nová série pořadu Finsko hledá SuperStar.

„Nějaký Vojtěch z Česka nám doopravdy poslal přihlášku do soutěže. Do přihlášky psal, že má ve vaší zemi velký vliv, a že tu byl celebrita. My jsme ale použili Google nám sdělil, že zpíval jen v nějaké kapele ANO. Tu jsme ale na Spotify nenašli,“ napsali nám pořadatelé finské pěvecké soutěže na mail.

Co je na tom pravdy, nevíme. Ale klasicky si z vás střílíme.

Mazda Lakatoš

Komentáře