Módní doplňky jsou často zanedbávaným elementem v pánském šatníku. Což je s podivem, když vezmeme v potaz, že vlastně vůbec nejsou pouze na doplnění, ale svým způsobem podtrhnou celý look. I to nejkvalitnější jídlo totiž bude bez správného koření mdlé a nudné.

Letní sezóna se po módní stránce nebere tak seriózně, jako třeba zima nebo podzim. Můžete se bavit, hrát si a zkoušet nové věci. Pokud tedy patříte k doplňkovým panicům a ve vašem šatníku jsou maximálně kravaty, hodinky a dva druhy pásků, máte nejvyšší čas něco se svým životem udělat. Nemusíte ani běhat po dvaceti různých obchodech, stačí totiž najít jeden, který bude mít vše, co potřebujete. My jsme v redakci oblíbili TrendHim, protože můžete mít všechno rychle a bez stresu.

man-in-casual-dress-with-bracelets-1600

man-with-cardholder-bracelet-and-watch-1600

Náramky

Ženy celkově mají ve špercích mnohem více možností než muži. My nemůžeme vybírat z nesčetného množství barevných kamenů a excentrických vzorů (teoreticky můžeme, ale k tomu potřebujeme ještě extrémní sebevědomí a povolání třeba majitele galerie v LA). Nicméně, s čím se bavit můžete a co vypadá skvěle jsou náramky. Můžete je nosit společně s hodinkami a střídat je podle příležitosti. Kupříkladu i k obleku můžete bez problému vzít hodinky a k nim několik náramků – jen se držte ve stejné barvě kovu nebo kůže.

Spoustu skvělých a kvalitních náramků seženete na internetovém e-shopu TrendHim.

man-in-casual-dress-with-backpack-wallet-and-other-accessories-1600Batoh

Aktovky, ač vypadají úžasně a mohou být investičním zbožím, vám nikdy nenahradí tu volnou svobodu, kterou nabízí batoh. Konkrétně léto je skvělá příležitost, protože outfity jsou celkově méně formální, vy se nemusíte bát o poškozenou fazonu obleku. Chcete víc důvodů? Crossbody casual tašky jdou do ústupu a vypadají dobře jen na málo lidech. Aktovka bude vypadat k šortkám hloupě a batoh tak zbývá jako jediná (a ta nejlepší) možnost.

Tmavě modrý pásek, TrendHim

Tmavě modrý pásek, TrendHim

Neformální opasek

Jedna z výrazných módních chyb je nechat chinos nebo šortky bez opasku, nebo ještě hůře, obléknout k nim formální. Černá nebo hnědá hladká kůže je skvělá, ale nikdy nebude vypadat dobře ke lněné, záměrně pomačkané košili. Pořiďte si několik neformálních pásků a noste je ke kontrastním barvám. Pásky nemusí už dávno plnit svou zamýšlenou funkci, spíše mají za cíl tělo opticky rozdělit a dodat určitý efekt promyšlenosti a luxusu.

Skvělý výběr doplňků, ať už je váš osobní styl jakýkoliv, seženete na Trendhim.cz.

 

 

Komentáře