I po odchodu z politiky se rozhodl nám znepříjemnit jaro. Jako by nestačilo, že kvůli němu přišel náš pan premiér podstatnou část svých voličů. Nyní se bývalý politik Miroslav Kalousek, kterého známe též jako symbol zla, rozhodl, že zpátky přivolá zimu do rozjetého jara. Takže si znovu oblečte zimní bundy a schovejte kraťasy, protože Kalouskova zima tady bude řádit minimálně týden! Tuto zprávu potvrdili i čeští meteorologové.

Kalousek může i za zimu

Miroslav Kalousek se rozhodl znepříjemnit České republice jaro a rozhodl se přivolat zpátky zimu, abychom byli naštvaní a vybíjeli si vztek na Babišovi. To tedy alespoň tvrdí samotný Babiš. My samozřejmě sami moc dobře víme, že Kalousek může v podstatě za všechno za zhruba posledních sto let. Konkrétně máme na mysli rozpoutání 2. světové války, vpád vojsk Varšavské smlouvy do Československa, Klausovu amnestii i nástup hnutí ANO k moci. Kalousek vlastně může i za rozpad kapely Daft Punk a byl to v podstatě on, kdo vypustil z čínských tajných laboratoří Covid-19. Přivolat zpátky zimu v dubnu, tak pro něj není žádný problém.

FOTO: 7 věcí, které vás před koronavirem neochrání

7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - 5291229689_88cc09412f_b7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - snimek_obrazovky_2020-03-03_v_12.45.147 věcí, které vás před koronavirem neochrání - bůh wiki7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - hornbach.cz7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - pixabay
Další fotky
7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - 5e302a5914398-43287 věcí, které vás před koronavirem neochrání - antibiotika pixabay

„Kvůli Kalouskovi sem dorazila studená fronta z Antarktidy. Sice nevíme, jak to dokázal, ale z nejmenovaných zdrojů se nám podařilo získat několik věrohodných důkazů, které dokazují, že za návratem zimy stojí právě Kalousek,“ řekl nám známý český meteorolog Milan Novák, který sice žádnou školu nevystudoval, ale řídí se selským rozumem a hlavně horoskopy. I díky tomu se stal slavným po celém světě.

Naštěstí se nemusíte bát, protože příští týden prý už konečně přijde doopravdické jaro, se kterým už nic neudělá ani samotný Kalousek s Bartošem dohromady. V létě pak bude moct Miroslav Kalousek za globální oteplování, na podzim za záplavy a v zimě za náledí. On si samozřejmě už dávno zvyknul.

Celý tento článek je vtip, který byste měli sdílet.

Ford Lakatoš

Komentáře