Že je Yemi A. D. úspěšný kreativec i producent se znovu potvrdilo na předávání cen Czech Event Awards 2016, kde jeho společnost JAD Productions získala 3 nominace, 4 ocenění a cenu Absolutního vítězství. Yemi si ceny převzal osobně i s celým svým týmem na galavečeru ve čtvrtek 9. června 2016 v Praze ve Smetanově sále budovy Autoklubu.

Český umělec Yemi A.D. je kreativním šéfem produkční agentury JAD Productions, která zabodovala již podruhé v národní soutěži o nejlepší počiny v oblasti event marketingu. Porota odměnila #JADPRO za jejich mimořádné a nadstandartní projekty, které svou kvalitou a mezinárodním dosahem zvyšují význam event marketingu v České republice. „Jsem moc hrdý na celý tým #JADPRO, který letos dokázal, že umí použít stejný recept pro různá odvětví a úspěch se dostaví,“ komentuje práci svého týmu sám Yemi, kterému se podařilo vyhrát cenu Absolutního vítěze za konferenci Engage 2015, kterou připravovali pro svého klienta Socialbakers.

JAD productions získala ocenění v těchto kategoriích:

Ceny udělovala 25členná porota, která byla složena z předních českých odborníků v oboru event marketing.

„Veletrh Teniskology se chystáme přivézt i do dalších zemí Evropy, ale k tomu budeme potřebovat daleko větší tým,“ řekl Yemi, který nový teniskový veletrh pořádá společně s partnerským socialMIXER a v Praze ve Vinohradském Pavilonu ho loni v říjnu navštívilo rekordních pět tisíc lidí.

Kromě trofeje a certifikátu si odnesli také symbolický poukaz na přihlášku do evropské eventové soutěže EuBEA v hodnotě 1000 eur. Tuto cenu uhradí organizátor soutěže Czech Event Awards. Hlavní cenu předali vítězům osobně organizátor soutěže Tomáš Brázda (Event&promotion) a Andrea Faflíková (Regional PR & Event manager Lego), která byla i výkonnou předsedkyní letošní poroty.

13416996_1079270025477417_4359958117851896372_o

Komentáře