Italská designová značka městské módy Colmar Originals představuje pro podzim a zimu 2018 kolekci, která čerpá ze svého sportovního dědictví a směle ho míchá s módním duchem současné doby. Mezi aktuálními kousky dominuje spojení dvou zdánlivě opačných světů – technologického sportu a Pop a Chic. Spojují se a navzájem inspirují, aby vytvořily nové tvary a nové styly, minulost a současnost se prolíná a vytváří tvář dnešní doby.

Barvy jsou inspirovány kontrastem mezi Jin a Jang. Na jedné straně výrazné a zářivé odstíny a syntetické materiály pro mladou generaci a streetwear styl. Na druhé to jsou teplé a měkké odstíny země pro klasické kusy z přírodnějších materiálů, které spolu vytváří kompletní a sofistikovanou paletu.

ORIGINALS BY ORIGINALS

Řada Originals by Originals nabízí ikonické oversize modely v moderním streetwear stylu. Barvy jsou jasné a výrazné v monochromatickém provedení nebo v kombinaci s kontrastní umělou kožešinou a obohacené barevnými maxi zipy. Unisexové bundy jsou vyrobeny z velmi lehkého materiálu s technickými vlastnostmi odolnosti proti odření a potrhání. Řadu zakončují mikiny a kalhoty v jasných odstínech a barvách na jedné straně a tlumených tmavých na druhé.

FOTO: Řada Colmar Originals by Originals

Řada Colmar Originals by Originals - obrazekcolmarŘada Colmar Originals by Originals - obrazekcolmar2Řada Colmar Originals by Originals - image3Řada Colmar Originals by Originals - unnamedŘada Colmar Originals by Originals - image5
Další fotky
Řada Colmar Originals by Originals - unnamed (1)

BLACK LABEL

Řada Black Label osloví čistými liniemi a absolutní černou pro vysoce módní a metropolitní look. Jednotlivé kousky jsou obohacené o detaily, zipy a jiné současné prvky. Materiál využívá trojvrstvý technický laminát. Kapuce jsou opatřené lemem z černé kožešinky se suchým zipem, která zaručí modernější vzhled. Řadu doplňují bavlněné mikiny technického rázu a ergonomického střihu včetně mikro potisku, které tvoří set tepláky pro sportovnější a uvolněnější styl.

Řada Black Label (zleva 17 460 Kč, 15 870 Kč, 20 640 Kč)

Řada Black Label (zleva 17 460 Kč, 15 870 Kč, 20 640 Kč)

RESEARCH

Řada Research představuje ten nejlepší mix nejnovějších materiálů a moderních stylů. Kombinuje vysoce kvalitní denim japonského původu se syntetickou kožešinkou pro výrazný efekt. Pokračuje kousky z vlny, s lamelací, vnitřním zateplením a uhlazeným vzhledem. Bundy v klasickém stylu jsou obohacené o technické aspekty a inovace.

FOTO: Řada Colmar Research

Řada Colmar Research - image14Řada Colmar Research - image11Řada Colmar Research - image13Řada Colmar Research - unnamed (2)Řada Colmar Research - unnamed (3)

Petr Starý

Zboží k zakoupení na prodejnách – ČR: WINTER sport Hradec Králové MODE´S KEY s r.o. Liberec SPORT HOTÁREK Náchod RUMA SPORT Ostravice MONTANA SWISS s.r.o. Praha 5 SPORT PAUDERA Staré Splavy SKI SPORT HORKA Špindlerův Mlýn HOPE SPORT Uherský Brod

Komentáře