Latte macchiato, cappuccino, nebo silné espresso – díky funkci oneTouch vám plně automatický kávovar připraví skvělý požitek z kávy na jedno stisknutí tlačítka.

Představa o dokonalé chuti kávy, ať už jde o espresso, cappuccino, latte macchiato, nebo dokonce flat white, vždy vychází z vaší nálady. Příprava lahodné kávy vyžaduje téměř magickou kombinaci teploty, času a tlaku při spařování, mletí, kvality vody a kromě toho všeho také vytvoření dokonalé krémové pěny. S plně automatickými kávovary Siemens už se nemusíte spoléhat na šikovné ruce baristů, protože moderní stroje udělají všechnu těžkou práci za vás.

Perfektní nápoj znovu a znovu

S jedinečným systémem iAroma plně automatické espresso přístroje Siemens vždy připravují nejlepší nápoje. Souhra mezi trvanlivým keramickým mlýnkem, inteligentním ohřívačem, inteligentní vodní pumpou a high- -tech spařovací jednotkou vytváří technickou dokonalost od kávového zrna po šálek lahodné kávy.

Když jedna nestačí

Extra silná káva bez kompromisů v aromatu – díky inovativní technologii aromaDouble Shot. S touto funkcí se namele a uvaří káva s tou nejlepší aroma. Funkce aroma Double Shot zajistí, že káva nebude mít hořkou pachuť. To vše díky menšímu množství vody, které uvolní méně hořkosti a zaručí, že se do vašeho šálku dostane jen to nejlepší z kávových zrn.

Nechte se hýčkat i vy

V naší soutěži můžete vyhrát plně automatický kávovar Siemens EQ.500 classic, který je ideálním modelem pro ty, kteří mají rádi klasické espresso i speciality s mlékem. Nabízí vše, co skvělý kávovar potřebuje, včetně funkčního napěňovače mléka, se kterým snadno připravíte všechny své oblíbené nápoje. Model EQ.500 získal hodnocení Značka kvality v testu kávovarů časopisu dTest a nabízí všechny pokročilé funkce pro rychlou a komfortní přípravu lahodné kávy.

Stačí zvolit správnou možnost:

Funkce oneTouch DoubleCup umožňuje:

a) vytvořit dvakrát silnější nápoj

b) vytvořit hned dva šálky současně

c) vytvořit nápoj o dvojnásobném objemu

Správnou odpověď pište do 19.12. na info@muzivcesku.cz

Komentáře