Zdraví je bezpochyby to nejdůležitější, co máme. A v téhle době to platí dvojnásob. Pokud stále ještě nevíte, co nadělit blízkým pod stromeček, podívejte se na náš vánoční seznam. Najdete tam spoustu krásných dárků pro celou rodinu i kamarády, díky kterým mohou být ještě více zdravější a vitálnější!

Pro milovnici jógy

Pes hlavou dolů, pozice stromu nebo bojovníka. Miluje i vaše žena vše týkající se jógy a zdravého životního stylu? Brázdí jedno studio za druhým, střídá Bikram jógu s pilates, aerobikem nebo strečinkem? V tom případě na nic nečekejte a darujte ji kvalitní podložku na cvičení. Jogamatka Loap Roof Plum byla speciálně navržena pro všechny aerobní cvičení. Je vyrobená z ekologického materiálu TPE, doplněna o protiskluzovou úpravu, která zabraňuje nepříjemnému popojíždění po podlaze. Díky nízké hmotnost je navíc lehce přenosná, a tak můžete trénovat asány jak v obýváku, tak i na veřejné lekci. Pořídíte ji v prodejnách Hervis Sports nebo na www.hervis.cz za 499 Kč.

Pro krásnou figuru

Máte doma někoho, kdo chce zhubnout bez zbytečného hladovění či nesmyslných diet? Poznat své tělo a probojovat se k vytoužené postavě? V tom případě mu dopřejte jedinečnou genetickou analýzu Chromozoom Be Slim. Ta dokáže odhalit predispozice, které vedou k přibírání, pomoct s vhodným cvičebním plánem nebo nastavit správný jídelníček. Výsledek analýzy je založen na podrobném rozboru genů a jejich vlivu na rychlosti metabolismu, zpracování živin či schopnosti spalování energie při cvičení. Upozorní také na rizikové sklony k nadváze a obezitě. Intuitivní aplikace, ve které budete mít komplexní přehled o vašem těle, vás bude informovat o pokrocích a motivovat k ještě lepším výkonům! DNA testovací soupravu Chromozoom Be Slim pořídíte na www.chromozoom.cz za 2 490 Kč.

Krásná i při sportu

Ženy chtějí být krásné za každých okolností, i při sportu. Ať už se chystají na večerní běh, dřepují s činkami ve fitku nebo se protahují doma na podložce, cvičební outfit je základem jejich sebevědomí. Proto pokud si nejste jisti, jak potěšit sportovkyni, darujte ji komplet na cvičení. Ať už půjde o fitness set, nebo dáte přednost pohodlné teplákovce, uvidíte, jak se něžnému pohlaví rozzáří zrak při pohledu na krásné barvy a lichotivé střihy. Například pastelově červené tepláky nebo mikinu zakoupíte v prodejnách Sam 73 nebo na www.sam73.cz od 449 Kč.

Pro nadšené kuchaře

Zdravé vaření začíná u kvalitní pánve, se kterou lze orestovat zeleninu, připravit chutnou rybu nebo plátek kuřecího masa pouze za použití oleje o velikosti hrášku. Přesvědčte se sami a nadělte blízkým pánvičku GreenPan z kolekce Premiere o průměru 28 centimetrů. Oproti ostatním pánvím je tento praktický pomocník jedinečný ve svém povrchu, který ani při přehřátí neuvolňuje žádné toxiny, a navíc je vyrobený šetrným způsobem k životnímu prostředí. Odolná keramika je vhodná na vaření při nízké až střední teplotě a technologie Evershine se postará o to, aby povrch i po pravidelných tazích vařečky zůstal stále jako nový. Tento dárek je k dostání v prodejnách Potten & Pannen – Staněk nebo na www.pottenpannen.cz za 2 620 Kč.

Pro sportovce všeho druhu

Nic neudělá běžci větší radost než sportovní brýle, které posunují zážitek z pohybu na další úroveň! Nejenže zlepšují ostrost vidění, zdokonalují barvy a chrání oči před ostrým sluncem, větrem nebo hmyzem, ale dokonce mohou být i dobře vypadajícím módním doplňkem. Příkladem je model Predator 2 proslulé značky Ray-Ban. Ten je zárukou vysoké kvality a nadčasového designu. Tmavá skla brýlí zvyšují kontrast a minimalizují světelné odrazy. Jsou tak ideálním společníkem jak pro běžce a cyklististy, tak i pro milovníky tenisu. Zakoupíte je v prodejnách FOKUS optik nebo na www.eshop.fokusoptik.cz za 2 499 Kč

Foto: archivy uvedených e-shopů

Komentáře