Jak samotný název nového rezidenčního projektu napovídá, Maison Ořechovka se nachází v prestižní vilové lokalitě na pražské Ořechovce a nabízí exkluzivní byty navržené v nejvyšším standardu Premium.

Lokalita v sousedství Pražského hradu je vysoce vyhledávaná a přináší nespočet výhod v blízkosti všech vyhlášených restaurací, kulturních událostí či sportovních akcí. Moderní byty nadchnou všechny svým originálním pojetím s akcentem na detaily, které budoucím rezidentům zajistí naprosto pohodlný život na vysoké úrovni.

Luxusní bydlení ve všech aspektech

Projekt Maison Ořechovka vznikl ve spolupráci developerských společností Penta Real Estate a bpd development, které mají za sebou řadu úspěšných realizací. Architektonickou vizi dali celkem osmi vila-domům architekti Jiří Řezák a David Wittassek z novátorského ateliéru QARTA architektura. Jednotlivé vila-domy výborně zapadají do zahradního konceptu Ořechovky, každý z dostupných bytů nabízí budoucím majitelům možnost venkovního posezení na vlastní předzahrádce, lodžii či terase.

V nových bytech na Praze 6 jsou samozřejmostí kvalitní dřevěné podlahy, velkoformátové obklady a dlažby, značkové zařizovací předměty či hliníková okna s izolačním trojsklem. Rezidenty potěší technologické vychytávky jako elektricky ovládané exteriérové žaluzie, které zaručí nejen příjemné množství světla a tepelný komfort ve všech ročních obdobích, ale také vysoké soukromí. Každý byt je kompletně připraven na chytrou domácnost, do systému stačí pouze zapojit konkrétní zařízení dle přání.

Prémiové byty ihned k nastěhování

Pro maximální bezpečí rezidentů jsou všechny přístupy zabezpečeny čipovým systémem a celý komplex luxusních bytů na Ořechovce je možné na noc zcela uzavřít. Recepce poskytuje nejen concierge služby, ale také provádí dohled nad kamerovým systémem instalovaným v podzemních garážích a společných prostorech. Garáže mají projektovaná nadstandardně prostorná parkovací stání pro větší auta, jako jsou například oblíbená SUV. Vybraná místa jsou také specificky určena pro nabíjení elektromobilů.

Prodej bytů na Ořechovce se chýlí ke svému konci. Pokud přemýšlíte o novém bydlení na atraktivní adrese, máte poslední šanci pořídit si byt v dispozici 3+kk nebo 4+kk z první etapy, který je připravený k okamžitému nastěhování.

Komentáře