Braun je sice firma německá, ale s jejím multifunkčním holícím strojkem a zastřihovačem v jednom hravě vyzrajete na chloupky i vousy.

Každá část bytu nebo domu je trochu jiné bojiště a všude se bojuje o pozice. V obýváku se hraje na schovávanou s ovladačem, když zrovna běží ten “správný” kanál a jedna strana se nechce nechat donutit k přepínání, v kuchyni se zas řeší, kdo kde bude stát a co bude krájet, naklepávat nebo dusit. A v koupelně? Tam jsou chlapi hrdí na to, že jejich nádobíčko zabere vždy méně místa. Jenže když toužíte po dokonalém oholení a zastřižení vousů a chloupků na těle, musíte na každou oblast jiný nástroj. A nebo to tak není? Braun vám svým multitoolem naznačí tu správnou cestu. Dejte sbohem žiletkám, pinzetám, nůžkám a klasickým strojkům a rozmazlete se s multifunkčním zastřihovačem a holicím strojkem v jednom. Tento skvělý pomocník ocení každý moderní muž, který touží po dokonalém stylingu chloupků a vousů přesně podle svých představ. 

Toužíte po bezchybném strništi a dokonalých konturách. Braun Series X Styling vám dá totální kontrolu, díky níž každý chloupek i vous zastřihnete přesně tak, jak potřebujete. Multifunkční přístroj ocení nejen ti, kteří preferují konzervativní styl úpravy vousů a chloupků, ale i odvážní experimentátoři, kteří svůj styl často proměňují podle nálady nebo příležitosti. Nemusíme snad dodávat, že nezabere moc místa jak v koupelně, tak v cestovním zavazadle. Součástí balení je i cestovní pouzdro, takže už se nemusíte na služebku či dovolenou holit tzv. do zásoby.

Jeden přístroj tak zvládne nejen holení, ale i zastřihování a styling přesně podle vašeho gusta, jedinečnosti a stylu. Braun Series X Styling se nelekne žádného typu vousů, takže jestli vám někdo tvrdí, že vám na tváři rostou místo nich něco zdánlivě podobného ostnatému drátu, poradí si s tím technologie 4-D Blade. Čtyři aktivní zastřihovací prvky se dvěma středovými holicími zónami a dvěma bočními zastřihovači zajistí pohodlné a rychlé oholení. Efektivní a rychlé zastřižení zajištuje oboustranný hřeben, který chloupky a vousy zastřihuje v obou směrech. Výkyvná hlavice se skvěle přizpůsobí všem konturám a zajistí také snadné klouzání po krku a tváři. 

Jste zvyklí se holit ve vaně nebo ve sprše? Series X se snadno používá i s mokrýma rukama díky pogumované protiskluzové rukojeti a ergonomickému úchopu. Hřebenové nástavce SkinGuard vám zajistí bezpečné oholení choulostivých míst, jako jsou například intimní partie, hrudník či podpaží, kde rozhoduje o výsledném dojmu i pohodlí každý milimetr. Kromě skvělého výkonu a praktičnosti vyniká Braun Series X také dlouhou životností, funkčním designem a odolnou čepelí, která vydrží ostrá až 6 měsíců. Samozřejmostí je i 100% vodotěsnost, takže svůj zastřihovač můžete používat také s holicím gelem či pěnou, zkrátka tak, jak vám vyhovuje.

Komentáře