Nechat si v obchodě poradit často znamená nechat se dobrovolně zaškatulkovat. Nové řady L’OCCITANE vám nechávají volnou ruku ve výběru. Vyzkoušejte je, abyste poznali sami sebe.

Každý muž v sobě ukrývá mnoho různých aspektů – podobně jako pánské řady L’OCCITANE. Ačkoliv se tyto aspekty mohou často zdát protichůdné, jsou neoddělitelnou součástí jedné a té samé osoby. Jsou muži, kteří přes týden hrdě nosí elegantní oblek, ale s radostí stráví víkend v pracovním oblečení na zahradě. Existují muži, kteří věnují spoustu času úpravě svých vlasů, ale také je rádi čas od času nechají divoce růst. Naše nitro se občas pere se svým zevnějškem a podle rubu nelze soudit líc. Jedině vy nejlépe znáte sami sebe. Proto vám nabízíme pouze rady a inspirace. Rozhodnutí už necháváme na vás.

PRODUKTY, KTERÉ JSOU VĚRNÉ POVAZE MUŽŮ I JEJICH PLETI

Mužská pleť je jiná než ta ženská, to je jednoduše fakt. Je celkově tlustší, mastnější a samozřejmě se může každodenním holením narušit. Na druhou stranu je pokožka mužů ale silnější a má sklon k pozdějšímu stárnutí. Obsahuje také více kolagenu, který ji pomáhá udržovat pevnou a pružnou. Jakmile se však vrásky objeví, jsou často hlubší a výraznější, a proto je tak důležité být v péči o pleť proaktivní.

Pokud jde o nákup produktů péče o pleť, vůní nebo toaletních potřeb, většina mužů bude souhlasit: více než cokoli jiného chtějí, aby to byla jednoduchá záležitost. Chtějí čisté a přirozené složení, které uspokojí jejich specifické potřeby. Chtějí jednoduché, intuitivní produkty – nebo víceúčelová řešení, která vykonávají dvě práce najednou. Chtějí také produkty, které zapadají do jejich životního stylu, (například malé velikosti, které si mohou vzít s sebou, když cestují nebo chodí do posilovny). Proto je mnoho produktů z řady Cade od L’OCCITANE k dispozici ve dvou velikostech: jedna do koupelny a jedna na cesty!

 LEHKÁ, SVĚŽÍ A PIKANTNÍ: ŘADA CÉDRAT

Srdcem všech produktů Cédrat od L’OCCITANE je svěží a pikantní vůně inspirovaná cedrátem – citrusovým ovocem s hustou, drsnou a hrbolatou kůrou. Toaletní voda Cédrat zachycuje syrovost přírody, plnou kontrastů a překypující energií. Svrchní tóny cedru a citrusů ustupují kořeněným oříškům a zázvoru, než se usadí v elegantním dřevitém základu. Je ideální volbou pro muže, který je dynamický a aktivní.

Řada Cédrat také zahrnuje: krémový gel po holení, sprchový gel, tuhý deodorant, mýdlo a krém na ruce. 

ŽIVÁ, VODNÍ A CITRUSOVÁ: ŘADA CAP CÉDRAT

Kolekce Cap Cédrat kombinuje absolutní svěžest moře s pikantním cedrátem ve směsi živých, vodních a citrusových tónů zasazených do fascinujícího základu dřevitého koření. Zachycuje podstatu místa, kde se oceán setkává s břehem (slovo „cap“ znamená ve francouzštině mys).

Vůně je ideální pro dobrodružného, nezávislého muže, který se snaží uniknout každodenním starostem, nezkrotného cestovatele, který stále hledá nové výzvy.

Řada Cap Cédrat také zahrnuje: krémový gel po holení, sprchový gel, deodorant ve spreji a mýdlo.

HŘEJIVÁ, KOŘENĚNÁ A SMYSLNÁ: ŘADA EAU DES BAUX

Toaletní voda Eau des Baux je inspirovaná rytíři z vesnice Les Baux de Provence, jejich silou a odvahou. Je dokonalou směsí cedrového dřeva a kadidla. Ta je ideální pro sebevědomého, tajemného a smyslného muže, který má vždy vše pod kontrolou a hledá nová dobrodružství.

Řada Eau des Baux také zahrnuje: balzám po holení, sprchový gel, tuhý deodorant a mýdlo.

KOŘENĚNÁ, AROMATICKÁ A DŘEVITÁ: ŘADA L’OCCITAN

Jedna z ikonických vůní L’OCCITANE, inspirovaná surovými vůněmi Provence. Je drsná a tajemná jako vůně levandule během destilace. Svrchní tóny černého pepře a levandule ustupují srdci z muškátového oříšku a skořice, než se nakonec usadí v základu cedru a pižma.

Hodí se pro nadčasového, autentického muže s přirozenou elegancí, který zůstává věrný svým kořenům.

Řada L’Occitan také zahrnuje: kuličkový deodorant, balzám po holení, sprchový gel a mýdlo.

Objevte kompletní nabídku produktů pro muže na stránkách cz.loccitane.com a načerpejte inspiraci pro jedinečné dárky ze srdce Provence.

Komentáře