Světově uznávaná komunita Human Garage z USA, zaměřená na wellness a samoléčení, zahajuje své první světové turné a zavítá i do Prahy. Akce se uskuteční 15. června 2024 od 9:00 do 13:00 v pražském parku Ladronka a nabídne jedinečný den plný pohybu, inspirace a léčení.

Co je Human Garage?

Human Garage je komunita z USA, která se specializuje na wellness a samoléčení prostřednictvím různých metod, zejména fasciálních manévrů. Původně založena v Kalifornii jako multidisciplinární klinika, poskytující služby profesionálním sportovcům, celebritám a umělcům, se postupně přeorientovala na poskytování nástrojů a znalostí pro vlastní péči o zdraví.

Metody a filozofie Human Garage

Přístup Human Garage je založen na přesvědčení, že tělo se dokáže uzdravit samo, pokud má k dispozici správné nástroje a informace. Klíčovou roli zde hraje fascie – pojivová tkáň obklopující svaly, orgány a nervy. Specifické fasciální manévry, které jsou zaměřeny na snižování stresu, uvolňování traumatu a zlepšování celkových funkcí těla, pomáhají jednotlivcům dosáhnout lepšího fyzického, duševního a emocionálního zdraví.

Human Garage nabízí různé programy, včetně jednodenních, třídenních, sedmidenních a 28denních funkčních plánů, které postupně integrují tyto fasciální manévry do každodenní rutiny. Misí komunity Human Garage je zpřístupnit tyto léčebné techniky všem a inspirovat miliony lidí po celém světě k samoléčení.

Prožijte nezapomenutelný den plný pohybu, propojení, inspirace a léčení. Hlavní událost povedou zakladatelé Human Garage: Garry Lineham, Cynthia Leavoy, Jason Van Blerk a Aisha Rodrique.

Proč přijít?

Naučíte se, jak se uzdravit a zbavit traumatu. Fyzická a emocionální traumata se nevědomky ukládají do našich těl v důsledku stresu v každodenním životě. Uvězněné emoce se usazují v našem těle, tkáních, orgánech a fasciích. Věříme, že tělo se dokáže uzdravit samo a že k uzdravení dochází ve společenství.

Zažijte uzdravení ve vlastním těle a naučte se pomáhat ostatním. Přijďte se hýbat a léčit se zakladateli Human Garage a spojte se s členy komunity po celém světě.

Vstupenky na akci najdete zde: https://www.evolution.cz/human-garage/

Foto: Human Garage

Komentáře