Skladatel filmové hudby Hans Zimmer po roce opět s kapelou, orchestrem a sborem, tedy s více než 60 lidmi, koncertoval v Praze. V rámci Live On Tour v O2 aréně v neděli 4. června zahrál svou hudbu z filmů Gladiátor, Lví král, Piráti z Karibiku nebo Temný rytíř a představil průřez celou svou tvorbou.

VHA6bc28c_213245_1749960

Show však neprobíhalo jenom na hlavním pódiu. U příležitosti koncertu svedli souboj o přízeň hostů vynikající kuchaři Ondřej Koráb a Tomáš Reisinger. Souboj probíhal na tři kola jako stylizovaný závod formule 1 mezi Niki Laudou a Jamesem Huntem. Proč? Právě o tomto souboji totiž vypráví film Rivalové z roku 2013, k němuž Hans Zimmer složil hudbu.

2017 PHOTOONET« - 031

Tomáš Reisinger, který má za sebou bohatou praxi v rakouských restauracích i pražského SAS Radissonu, do prvního kola zvolil losového pstruha, okurkovou omáčku a chřest, do druhého nasadil telecí, pórek, stročky a bramborový piškot a do třetího kola poslal tvarohovou koblihu a rebarborový kompot.

 

Ondřej Koráb, který vařil v pražských pětihvězdičkových hotelech, v Torontu a v pod vedením michelinských kuchařů v Londýně, v prvním kole kontroval skotským křepelčím vejcem, květákem, uzenou jarní cibulkou a cibulovou omáčkou, poté se podávala vepřová kýta, mrkev, yorkshirský puding, grilovaný ananas a fazolky a třetí kolo tvořila pravá anglická snídaně.

2017 PHOTOONET« - 1192017 PHOTOONET« - 041

2017 PHOTOONET« - 005 2017 PHOTOONET« - 047

O2 arena je nejen místo pro kulturní akce a sportovní klání, ale také místo pro setkávání. Klubové patro O2 areny je určeno návštěvníkům, kteří dávají přednost komfortu a pohodlí a ocení přístup k exkluzivním službám. Nájemci klubových sedadel, kterých je na druhém podlaží O2 areny celkem 1603, se stávají členy privilegovaného klubu s vlastním vchodem a recepcí, stálým místem v hledišti, vlastními bary a restauracemi. Mezi klienty patří velmi bonitní cílová skupina nejvlivnějších obchodních společností z oblasti finančních služeb, informačních a komunikačních odvětví, dále přední výrobci a korporace, ale také rozmanité obchodní organizace. Na každé klubové sedadlo se uzavírá smlouva o pronájmu minimálně na jeden rok.

Komentáře