Česká republika to opět dokázala! Oblíbený maďarský herec János Bán, kterého naše země zná jako závozníka Otíka z komedie Vesničko má středisková se stal hlavním designérem dlouho očekávaných sluchátek přes uši od společnosti Apple. Tomu se říká opravdový úspěch!

Za sluchátka od Apple může známý herec

Za pouhých 16 499,- máte nyní možnost si zakoupit svá první velká sluchátka od společnosti Apple. Revoluční Apple AirPods Max vyvolávaly mezi fanoušky této firmy obrovský rozruch, a to především kvůli ceně, která převyšuje očekávání víc než samotné funkce přístroje. Nyní však tvůrci nového výrobku od firmy Apple představili, kdo ve skutečnosti stojí za sledovanými sluchátky. Lidé primárně v Česku a na Slovensku z toho byli v šoku, protože se ukázalo, že hlavním designerem AirPods Max se stal maďarský herec János Bán, kterého v našich krajích známe jako poloretardovaného Otíka Rákosníka z filmu Vesničko má středisková.

„Otík z filmu Vesničko má středisková je jeden z nejpovolanějších osob, které kdy v našem sluchátkovém týmu kdy působily. Vzhledem k tomu, že je v nošení sluchátek přes uši naprostým profesionálem, tak jsme usoudili, že by nám mohl být užitečný. To se samozřejmě projevilo i na ceně výsledného produktu,“ sdělil exkluzivně naší redakci jeden z předních představitelů firmy Apple.

Zlaté české ručičky by se mohly ve světě ukázat v pozitivním světle, jenže jsme si z vás bohužel opět udělali legrandu, kterou v těchto těžkých dobách rozhodně oceníte.

Ferrari Lakatoš

Komentáře