Kirk Alexander ze Salemu v Oregonu byl věrným zákazníkem společnosti Domino’s Pizza. Dokonce tak loajálním, že když si téměř 11 dní v restauraci nic neobjednal, zaměstnanci se začli obávat. A tyto obavy pravděpodobně Alexandrovi zachránily život.

Sarah Fuller, generální ředitelka společnosti Salem-area Domino’s, pro KOIN.com uvedla, že Kirk byl od roku 2009 pravidelným zákazníkem. „Objednává každý den,“ řekla Fuller. „Jeho objednávka se objeví na displeji, protože objednává online. Terminál nám vždy zahlásí: Kirkova objednávka.“

Minulý týden byl ale jiný. „Několik mých řidičů se zmínilo o tom, že jsme jeho objednávku neviděli už nějakou dobu,“ řekla Fuller. Když zkontrolovala databázi restaurace, zjistila, že od poslední Alexandrovy objednávky uplynulo přesně 11 dní.

Fuller a řidička dodávky Tracey Hamblenová, se za Kirkem, který podle sousedů zřídka opouštěl svůj domov, ihned vypravily. Když dorazily, zasáhla je neblahá předtucha. Světla svítila a televize hrála, ale Kirk ke dveřím nepřišel. Telefon také nezvedal. Ženy zavolaly na tísňovou linku 911.

FOTO: Galerie: Kirka našli v jeho domě

Galerie: Kirka našli v jeho domě - Kirk AlexanderGalerie: Kirka našli v jeho domě - Kirkův důmGalerie: Kirka našli v jeho domě - Sarah FullerováGalerie: Kirka našli v jeho domě - Pizzerie

Podle kanceláře šerifa policisté po vyražení dveří a vstupu do domu zjistili, že Kirk, který údajně trpěl vážnými zdravotními problémy, potřebuje okamžitou lékařskou pomoc. Zavolali zachránku a ta jej převezla do nemocnice, kde se jeho stav stabilizoval a lékaři zjistili, že muž před pár dny prodělal těžkou mrtvici.

Nebýt zaměstnanců Domino’s, mohl Kirk zemřít. Láska k pizze mu tak zachránila život. Kirk je přitom člověkem mnoha chutí – „Nikdy si neobjednává stejnou pizzu,“ potvrdila Sarah televizi KOIN.

Zdroj: https://www.dailymail.co.uk/news/article-3585731/PICTURED-Domino-s-Pizza-lover-life-saved-staff-grew-concerned-hadn-t-ordered-food-11-days.html

Michal Sobol

Komentáře