Ve státě New York se odehrál poněkud bizarní incident. Chrabrý muž vtrhl do hořícího domu od s nasazením všech sil vynesl nebohého psíka. Vada na kráse tohoto heroického činu je ta, že ve skutečnosti vůbec nehořelo. Tedy hořelo, ale jen v hlavě 43letého Michaela Orcharda, který byl právě v opojení drog. Teď mu za vloupání hrozí nepodmíněný trest vězení.

Policistům z městečka Halfmoon ve státě New York, kteří přijeli na místo vloupání, se naskytl vskutku kuriózní pohled. Před domem stál s vítěžoslavným výrazem Orchard, který v náručí držel psa. Zmatený muž začal policistům barvitě popisovat, jak nebohé zvíře zachránil z ohnivého pekla. Po sebemenším náznaku požáru přitom nebyla nikde ani stopa.

„Byl skutečně přesvědčený o tom, že dům hořel a že riskoval život, aby psa zachránil,“ uvedl mluvčí místní policie Mark Cepiel pro televizní stanici News Channel 13.

FOTO: Galerie nejhorších večírků

Galerie nejhorších večírků - 01 partyGalerie nejhorších večírků - 5CtetJ92_1mj1T1M6b-q3jwnsLJI6rs9X9Q2VDxzfGkGalerie nejhorších večírků - 1Galerie nejhorších večírků - worst-party-everGalerie nejhorších večírků - Worst+party+ever+dat+tag_82133f_3892666
Další fotky
Galerie nejhorších večírků - worst-partypicture-everGalerie nejhorších večírků - partynightGalerie nejhorších večírků - 621ce63a57fb1dd6d6fb8b628628284402b0f2c30686ccdb26cf27303fc25a92

Realita však byla poněkod odlišná. Orchard si užíval drogové opojení, které mu přivodila kouzelná kombinace sirupu proti kašli a LSD. Když náhle spatřil, že dům sousedů je v plamenech, dal se do akce. Nejdřív se snažil zalarmovat sousedy, leč marně. Když se tedy pomoci nedočkal, rozhodl se vyjetý mladík pro solo akci.

Smrtka ze sebe udělala trendsettera a brouzdá po plážích Nového Zélandu. Stala se instagramovým hitem

Sedl do auta a prorazil oplocení. Energicky rozmlátil zadní vchodové dveře domu zachváceného vyfantazírovanými plameny, vešel dovnitř a „zachránil“ velkého bílého psa.

Pro dobru na žebrotu. Policisté totiž pro Orchardovo hrdinné jednání neměli žádné pochopení a okamžitě ho zatkli. Smutný hrdina tak vyfasoval obvinění z vloupání druhého stupně a putoval rovnou do vazby.

Tak si píchni, provokoval muž. Manželka bodla. Do vězení má jít na 7,5 čili sedm a půl roku

 

Komentáře